هفته نامه طنین قائنات -> آبـرسانی سیـار به 46 روستای قاینات
جدیدترین
تبلیغ در طنینمدیر امور آب و فاضلاب روستایی قاینات گفت: در طی 8 ماهه نخست امسال 12 هزار و 117 مترمکعب آب شرب با تانکر به 46 روستای شهرستان قاین حمل شده است.
عیدی گفت: به دلیل 18 سال خشکسالی در قاینات بسیاری از روستاهای ما با کمبود شدید آب شرب مواجه هستند به‌طوری که 46 روستای قاین با تانکر سیار آبرسانی می‌شوند. عیدی با بیان این‌که تعداد مشترکان ما اکثراً مشترکان خانگی هستند گفت: تعدادی از واحدهای تجاری، صنعتی و عمومی نیز جزء مشترکان امور آبفا روستایی می‌باشند.
وی گفت: در8 ماهه امسال هزارو42سرویس آب شرب به روستاهای قاین حمل شده است. وی با بیان این‌که در این مدت 12 هزارو 117 مترمکعب آب به 46 روستا به‌صورت سیارحمل شده است، افزود: از این 46 روستا آب 39 روستا توسط امور آب و فاضلاب روستایی با سرویس حمل می‌شود، و تأمین آب7 روستای دیگر با امور آبفا روستایی و حمل آب شرب این روستاها با اداره امور عشایری شهرستان می‌باشد. وی کمبود اعتبارات و نبود ماشین‌آلات لازم برای این امر از جمله مهم‌ترین مشکلات آبرسانی سیار به روستاها برشمرد. وی افزود: در 8 ماهه اول امسال به‌صورت 100 درصد دیون کار شده که حتی هزینه‌های ماشین آلات از قبیل گازوییل مصرفی روزانه و تعویض روغن موتور،لاستیک را در این مدت رانندگان از جیب خود تأمین نموده‌اند که این باعث مشکلاتی در خدمات‌رسانی شده است. عیدی افزود: با توجه به مشکلات پیش رو خواستار همکاری بیشتر مسئولین هستیم تا کار خدمات‌رسانی به مردم روستاها به بهانه نبود بودجه تعطیل نشود و مردم از همین مقدار کم آب شرب نیز محروم نمانند.,

تاريخ 28 دسامبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.