هفته نامه طنین قائنات -> اصناف از اجرای طرح نصب صندوق های مکانیزه استقبال می‌کنند
جدیدترین
تبلیغ در طنینرئیس اتاق اصناف قاینات گفت: اصناف از اجرای طرح نصب صندوق‌های مکانیزه استقبال می‌کنند و هیچ‌گاه مخالف پرداخت مالیات نبوده‌اند. مالکی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران افزود: نصب صندوق مكانيزه فروش در واحدهاي صنفي به نفع اصناف و دولت خواهد بود به اين دليل كه دريافت ماليات، عادلانه و نظام‌مند می‌شود.
هم‌چنین اجراي این طرح باعث مي‌شود شبكه توليد و توزيع كشور از تأمين‌كنندگان و توليد‌كنندگان تا آخرين حلقه زنجيره توزيع به صورت مستقيم با يكديگر ارتباط داشته باشند و با حذف واسطه‌هاي غيرضرور، كالاها ارزان‌تر به دست مصرف‌كننده برسد. وی افزود: اجراي طرح نصب صندوق‌های مکانیزه به‌دلیل پایین بودن توان مالی برخی واحدهای صنفی به‌خصوص در شهرستان‌های کوچک باید رايگان باشد تا اصناف در اجراي بزرگ‌ترين پروژه ساماندهي مالياتي كشور و کمک به دولت پيش‌قدم باشند.
مالکی با اشاره به این‌که اصناف هيچ‌گاه مخالف پرداخت ماليات نبوده و نيستند و بر دريافت عادلانه و نظام‌مند ماليات تأکید دارند، گفت: با اجراي طرح نصب صندوق‌هاي مكانيزه فروش، بازرسي‌هاي صنفی نيز مكانيزه شده و بخش قابل‌توجهي از هزينه‌هاي سخت‌افزاري بازرسي اصناف كاسته خواهد شد.,

تاريخ 21 دسامبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.