هفته نامه طنین قائنات -> برگزاری رویدادی ملی و کشوری در قاین اولین همایش ملی جغرافیا محیط زیست امنیت و گردشگری
جدیدترین
تبلیغ در طنینdm-G0Z7 برگزاری رویدادی ملی و کشوری در قاین  اولین همایش ملی جغرافیا محیط زیست امنیت و گردشگری

دکتر احمدی عضو هیئت علمی دانشگاه بزرگمهر قاینات و دبیر همایش ملی جغرافیا، محیط زیست، امنیت وگردشگری در شهرستان قاینات گفت: این همایش علمی 29 و30 دی 95 به میزبانی دانشگاه بزرگمهر قاینات باحضور شخصیت‌های ملی، استانی و منطقه‌ای برگزارخواهد شد.
وی در مورد اهداف این همایش گفت: این همایش در راستای توسعه شهرستان و استان و با هدف ارتقاء سطح علمی، پژوهشی دانشگاه بزرگمهر قاینات و معرفی آن در سطح ملی و منطقه‌ای، گردآوری و ارائه آخرین دستاوردهای متخصصین حوزه محیط زیست و جغرافیا، امنیت و گردشگری، تبادل نظر علمی بین شرکت‌کنندگان در همایش و ارائه دستاوردهای آن به مسئولان ذیربط در جهت توسعه بخش‌های مربوطه، ایجاد همگرایی بین گرایش‌ها و رشته‌های مختلف علوم جغرافیایی، محیط زیست و گردشگری، ایجاد ارتباط و فراهم آوردن بستری مناسب جهت تعاملات علمی دانشجویان، اساتید، برنامه‌ریزان و مدیران، ارتقاء سطح دانش محققین، دانشجویان از طریق برگزاری کارگاه‌های آموزشی در زمان برگزاری همایش، شناخت و بررسی راه‌های افزایش امنیت، شناسایی پتانسیل‌های گردشگری، حفظ و پایداری محیط زیست، شناسایی ظرفیت‌ها، منابع و مناطق مستعد محیطی و جغرافیایی در راستای سرمایه‌گذاری در زمینه گردشگری و ارتقاء قطب‌های گردشگری شهرستان در مقیاس ملی و منطقه‌ای، بررسی شیوه‌های جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی درگردشگری، اشتغال‌زایی و کارآفرینی و حفظ محیط زیست، ارتقاء دانش، توانمندی و مهارت‌های کاربردی و عملیاتیِ فعالان مرتبط در حوزه‌های مورد بحث در همایش و معرفی رویکردها، راهبردها، نظریه‌ها و مدل‌های جدید در زمینه علوم جغرافیایی و مطالعات محیطی زیستی، امنیتی و گردشگری برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به حدود 9 ماه تلاش برای برگزاری این همایش تصریح کرد: اکنون حدود300 مقاله تخصصی درمحورهای چهارگانه (جغرافیا، محیط زیست، امنیت، گردشگری) به دبیرخانه همایش ارسال شده است. وی گفت: زمان ارسال مقالات تا 15دی تمدید شده است. احمدی اظهار داشت: این رویداد ملی توسط بیش از 200 استاد برجسته دانشگاه‌های کشور، وزارت علوم، و دیگر سازمان‌های ملی و استانی حمایت می‌شود. وی برگزاری نمایشگاه، کارگاه و دوره‌های آموزشی را از برنامه‌های جانبی این همایش بیان کرد. وی با تشکر از تمامی مسئولین و مردم قاین به‌ویژه نماینده، فرمانداری، شورای شهر، اداره محیط زیست و… به خاطرحمایت از این رویداد ملی، از بخش خصوصی و دولتی خواست جهت بهتر برگزارشدن این همایش ملی، دبیرخانه همایش رایاری کنند.,

تاريخ 21 دسامبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.