هفته نامه طنین قائنات -> ساخت اقامتگاه همراه بیمار در شرایط اضطراری به همت هیئت قمر بنی هاشم(ع)قاین
جدیدترین
تبلیغ در طنین 

dm-PT5W ساخت اقامتگاه همراه بیمار  در شرایط اضطراری به همت  هیئت قمر بنی هاشم(ع)قاین

 

هیئت امنای هیئت قمر بنی‌هاشم(ع) قاین در یک اقدام خیرخواهانه در حال ساخت اقامتگاه همراه بیمار در مواقع اضطراری در قاین هستند. حسن فخیم زاده عضو هیئت امنای این هیئت با بیان اهداف ساخت این اقامتگاه گفت: با توجه به برنامه‌هایی که هیئت قمربنی‌هاشم در راستای اقدامات فرهنگی ومعنوی دارد، هیئت امنای این هیئت تصمیم به ساخت یک درمانگاه خیریه داشتند که با توجه به این که در نزدیکی هیئت، دارالشفای جوادالائمه (ع) قرارداشت لذا دراین زمینه پیشنهاد ساخت این اقامتگاه از سوی فرماندار، ‌آقای کهن‌ترابی، و آقای مبینی از خیرین سلامت شهرستان داده شد که مورد موافقت اعضای هیئت امنا قرار گرفت و از ابتدای محرم امسال کارساخت این اقامتگاه در دوطبقه وبا زیربنای 180مترمربع آغاز شد.
وی گفت: با هزینه‌ای که هیئت امنای هیئت برای ساخت این اقامتگاه در نظرگرفته بودند زمین خریداری وفنداسیون اولیه ریخته شد و در روز رحلت حضرت محمد(ص)در جمع عزاداران هیئت این موضوع مطرح شد و از آن زمان خوشبختانه مردم هم کمک‌های خودرا به شماره حسابی که برای این کار در نظر گرفته شده است واریز می‌کنند. فخیم‌زاده با بیان این که در دو مقوله بهداشت و آموزش فقیر وغنی از همه امکانات به یک اندازه باید بهره‌مند شوند گفت: ساخت این اقامتگاه هم به نیت کمک به همه افرادی است که گاه به عنوان همراه بیمار در شهرستان مجبورهستند شب در شهر بمانند ومکانی برای استراحت ندارند.
وی افزود: همراهان بیمارو حتی بیمارانی که نیازبه طول درمان دراین شهردارند اغلب برای اسکان خود با مشکلات زیادی مواجه هستند، که قطعاً با راه‌اندازی این اقامتگاه بار زیادی از دوش آن‌ها برداشته خواهد شد. فخیم زاده با بیان این که علاوه بر هزینه زمین، برای ساخت این اقامتگاه و تجهیزات آن حداقل 150میلیون تومان نیاز است گفت: ازسوی هیئت امنا و اعضای هیئت و مردم شهرستان تاکنون کمک‌هایی برای خرید زمین و شروع کارشده است، اما برای تکمیل این اقامتگاه نیازمند کمک خیرین و همشهریان عزیز هستیم. وی افزود: علاقه‌مندان جهت شریک شدن در این کار خیر می‌توانند کمک‌های خودرابه شماره حساب 799-70 بانک سپه شعبه بازار به نام ساخت اقامتگاه همراه بیماردر قاین واریز نمایند.,

تاريخ 7 دسامبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.