هفته نامه طنین قائنات -> تنها شهربازی سرپوشیده قاین نیازمند توجه مردم وحمایت مسئولین
جدیدترین
تبلیغ در طنینشهربازی ستاره‌های قاین تنها شهربازی سرپوشیده ویژه کودکان در قاین یک سال و اندی است که فعالیت خود را آغاز نموده است، برآن شدیم تا در گفتگویی با آقای محمد فرهمند مدیریت این شهربازی در مورد برخی موارد پیرامون این شهربازی به گفتگو بنشینیم.

آقای فرهمند با اشاره به آغاز فعالیت این شهربازی در شهریور 94 گفت: انگیزه اولیه من از این اقدام به دنبال درج پیامکی در یکی از نشریات محلی بود که در آن آمده بود، « این چه شهری است که در آن حتی یک شهربازی سرپوشیده وجود ندارد» این امر سبب شد تا به نزد شهردار قاین بروم و در گفتگو مهندس نوروزی، وی قول همه نوع حمایت را به من دادند و انصافاً از شروع کار تاکنون هم شهرداری و هم شورای شهر و   نیز آقای مظلوم ریاست فنی و حرفه ای قاین من را مورد حمایت قرار داده‌اند.

وی افزود: من دوره‌های استاندارد وسایل شهربازی را گذرانده و با مسائل و قواعد آن آشنا شده‌ام و مدرک آن را نیز دریافت کرده‌ام. مقوله استاندارد شهر بازی مقوله‌ای پیچیده است. فرهمند تصریح کرد: مکان فعلی شهربازی استیجاری بوده و مکان مناسبی نیست و باتوجه به درآمد اندک شهربازی به شدت نیازمند شورا و شهرداری هستم تا مکان مناسبی را برای این شهربازی فراهم کنم و از آنجایی که هر بار جابجایی مکان شهربازی مستلزم بازدید کارشناسان استاندارد کشور   و اخذ تأییدیه آنان  و صرف هزینه بسیار است از این رو باید مکانی مناسب برای مدن حداقل 5 سال فراهم شود.

زیرا در غیر این صورت حتی احتمال تعطیلی این شهربازی وجود دارد. وی گفت: در حال حاضر شهربازی امکاناتی مانند: استخر توپ، ترامپولین، سرسره بازی و… دارد ولی برای اضافه نمودن امکانات دیگر، نیازمند مکان بزرگتر و مجهزتری است، ضمن آن‌که همشهریان نیز تقاضای فراوانی برای بهبود امکانات و خدمات شهربازی دارند. فرهمند در پایان گفت: باتوجه به تخفیف 75 درصدی به مهدکودک‌ها امیدواریم استقبال بیشتری از این شهربازی صورت گیرد و مسئولین نیر حمایت بیشتری برای توسعه و ترقی این شهربازی را مبذول دارند.,, ,

تاريخ 15 نوامبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.