هفته نامه طنین قائنات -> حضور تیم فوتبال بستنی اعتمادیان درلیگ سه فوتبال، یادآوری مسئولیتی که فراموش شده است
جدیدترین
تبلیغ در طنینجواد رزوینی
در سال های اخیر همواره از لزوم حمایت از ورزش و ورزشکاران با استعداد قاینات که همواره در رقابت‌های مختلف افتخارآفرینی کرده‌اند، صحبت شده است. اما عملاً اقدامی جدی و اساسی و ریشه‌ای در این زمینه صورت نگرفته است و بیش از عمل، حرف زده شده است. یکی از این موارد لزوم حمایت مسئولین، ادارات، نهادها و برخی کارخانه‌ها واحدهای صنعتی از ورزش شهرستان بوده است، امری که یا محقق نشده است و یا اگر کمکی هم صورت گرفته است، مقطعی و اندک و با کش و قوس فراوان بوده است.

اخیراً شاهد حضور تیم فوتبال بستنی اعتمادیان قاین به‌عنوان نماینده استان در مسابقات لیگ سه فوتبال کشور هستیم. حضور در این سطح از رقابت‌های وزشی برای ورزش قاینات در سال‌های اخیر، کم سابقه بوده است.
با توجه به این‌که این رقابت‌ها به‌صورت دوره‌ای برگزار می شود، یعنی تیم‌ها باید به صورت رفت و برگشت و در شهرهای مختلف با یکدیگر بازی کنند و اصطلاحاً بازی‌ها حالت تورنمنت که کل بازی‌ها در مقطع زمانی مشخص و نسبتاً کوتاه و در یک شهر خاص صورت بگیرد، نیست؛ بی‌شک این امر یعنی تیم‌داری و آماده‌نمودن و آماده نگه‌داشتن تیم برای رقابت‌هایی سخت و دشوار و تأمین هزینه‌های سنگین و سرسام‌آور تیم که همه فعالان این حوزه از آن آگاه هستند، امری بسیار طاقت‌فرسا می‌باشد. اما اقدام مسئولان و دستندرکاران تیم فوتبال بستنی اعتمادیان قاین نشان داد که اگر عزم و اراده و همت و البته عشق و علاقه باشد، انجام برخی امور که از جانب برخی غیرممکن و بسیار دشوار تلقی می‌شود، امکان پذیر است.

تاکنون نیز این تیم به همت مسئولین و تلاش بازیکنان بااستعداد و بی‌ادعای خویش باتوجه به بضاعت و امکاناتی که در اختیار داشته است، نتایج قابل قبولی را کسب کرده است و نشان داده است با اندکی توجه و سرمایه‌گذاری می‌توان در این عرصه موفقیت‌های قابل‌توجهی را کسب کرد. حضور افتخارآمیز و غرورآفرین و نشاط‌انگیز سرمایه‌ای است که باید آن را پاس داشت. البته این امر باید الگویی باشد برای تمامی افراد و کسانی که مسئولیتی در این امور دارند، ولی تاکنون از عمل به آن‌چه باید انجام دهند یا طفره رفته یا کوتاهی ورزیده‌اند.,,

تاريخ 8 نوامبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.