هفته نامه طنین قائنات -> ده‌گردشی بخشدار مرکزی
جدیدترین
تبلیغ در طنینdi-GG28 ده‌گردشی بخشدار مرکزی

بخشدار مرکزی قاینات در بازدید از روند اجرای زیرسازی آسفالت یکی از معابر روستای محمدآباد از دهیار روستا خواست باتوجه به این‌که خیابان مذکور، مسیر ارتباطی به روستاهای بالادست می‌باشد در اسرع وقت و با کیفیت مناسب نسبت به انجام و اتمام پروژه اقدام نماید. وی بر نصب علائم هشداردهنده در حین عملیات اجرایی تأکید کرد.

* مهندس بیکی ضمن بازدید از روستاهای گرازان، بن خونیک، کلاته بالا و گلگنج به بررسی مسائل و مشکلات آنان پرداخت. وی از دبستان شهید کماچی روستای گرازان و دبستان شهیدان رمضانی و سلطانی روستای بن خونیک بازدید نمود و طی جلسه‌ای با حضور مدیر و معلمان این مدارس، مسائل و مشکلات مربوطه از سمت مدیران ارائه و بخشدار مرکزی علاوه بر قول پیگیری مسائل مربوطه، با دانش‌آموزان این مدارس دیدار و هدایایی را نیز به آنان اهدا نمود.

وی هم‌چنین از حصارکشی گورستان روستای گرازان، غسالخانه در حال تکمیل بن خونیک و هم‌چنین از محل پروژه در حال اجرای سنگ فرش روستای کلاته بالا نیز بازدید نمود و نکات لازم جهت تکمیل و اصلاح موارد مطرح‌شده را نیز گوشزد نمود.

گفتنی است در روستای گلگنج جلسه‌ای در دهیاری، با حضور اعضای شورا و دهیار برگزار گردید و دهیار و اعضای شورا از بخشدار مرکزی جهت راه‌اندازی موضع آبرسانی، گازرسانی و احداث ساختمان دهیاری و سایر پیگیری‌های تشکر کردند.,, , ,

تاريخ 3 نوامبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.