هفته نامه طنین قائنات -> نگاهی به یک کمپین متفاوت پویش مردمی اعتراض بـه ورودی‌های شهرک ولیعصر(عج) و شهرک اصناف
جدیدترین
تبلیغ در طنیندر مورد اثرات و کارکردهای شبکه‌های اجتماعی تاکنون تحلیل‌ها و موارد بسیاری بیان شده است که قصد بیان مجدد آن‌ها را نداریم. اما به‌طور کلی باید اذعان کنیم که بخش قابل توجهی از ما نحوه استفاده صحیح و کارآمد از شبکه‌های اجتماعی را نمی‌دانیم و با وجود این‌که بسیاری از ما در گروه‌ها و کانال‌های متعددی عضو هستیم، اما نمی‌توانیم از فرصت این شبکه‌ها برای رشد و توسعه و یا حل مشکلات خویش بهره گیریم. اخیراً گروهی در فضای مجازی در قاین با نام پویش مردمی اعتراض به ورودی‌های شهرک ولیعصر(عج) و شهرک اصناف تشکیل شده است که بانیان بنا بر آن‌چه خود اعلام نموده‌اند، هدف از ایجاد این گروه و راه‌اندازی این کمپین عبارت است از:

ایجاد ورودی از انتهای شهرک اصناف قاین به بلوار سیمان شهر باعث دسترسی آسان اهالی شهرک به بیمارستان و دانشگاه‌ها و سایر قسمت‌های دیگر می‌شود.
2. بازگشایی ورودی بلوار پاسداران که پس از گذشت 25 سال هم‌چنان مسدود می‌باشد.
3. ایجاد میدان در ابتدای بلوار شهید کاوه روبروی اداره برق قاین که چند ساله تصویب شده ولی اجرا نمی‌شود.
4. ایجاد ورودی از مکان ترمینال و سپس خیابان مهدیه و میدان امام به خیابان ابومنصور کوی ولیعصر دسترسی به مرکز شهر را بسیار آسان می‌کند و ترافیک در بلوار بسیج از چهارراه جهاد کشاورزی تا میدان امام را کاهش می‌دهد.
پویش مردمی اعتراض به ورودی‌های کوی ولیعصر(عج) و شهرک اصناف قاین، این امر به خوبی نشان دهنده گوشه‌ای از اثرات و کارکردهای مثبت شبکه‌های اجتماعی در صورت بهره‌گیری مفید از آنان است.,, ,

تاريخ 26 اکتبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.