هفته نامه طنین قائنات -> پدافند غیرعامل، مصون‌سازی کشور و جامعه از هرگونه تهدید احتمالی است
جدیدترین
تبلیغ در طنینdi-UO5J پدافند غیرعامل، مصون‌سازی کشور و جامعه از هرگونه تهدید احتمالی است

فرماندار قاینات در مراسم نواختن زنگ پدافند غیرعامل در دبیرستان دخترانه نمونه فدک، گفت: پدافند غیرعامل خیلی برای  افراد جامعه جانیفتاده و معرفی نشده است. لذا سه اصل بسیار مهم در مدیریت استراتژیک از قبیل: تهدیدات، آسیب‌ها و فرصت‌ها وجود دارد که خیلی به هم مرتبط هستند و باید مورد توجه قرار گیرند.

وی افزود: دو نوع تهدید داریم، یکی تهدیداتی است که منشأ آن انسان نیست؛ بلکه طبیعت است که تاکنون بیش از ۴۹ نوع تهدید طبیعی شناسایی شده است.دوم، یک نوع تهدید دیگری هست که انسانی و ساخته دست انسان است که به دنبال پیشرفت علم و تکنولوژی انسان‌ها به‌وجود آمده، از قبیل جنگ افزارهای مختلف و جدیدی که هم اکنون در سراسر دنیا برخی از گروه‌های تروریستی و دولت‌های استکباری دارند، استفاده می‌کنند.
فرماندار افزود: پدافند غیرعامل مصون‌سازی کشور و جامعه از هرگونه تهدید احتمالی است. لذا در بحث پدافند غیرعامل، مصون‌سازی، اصل اول است. وی خاطرنشان کرد: باتوجه به تأکیدات مقام معظم رهبری درخصوص اجرای پدافند غیرعامل در کلیه امورات، همه باید ابتدا آسیب پذیری‌ها را شناسایی کنیم و از فرصت‌ها بیشترین استفاده را نماییم تا تهدیدات تأثیرگزار نشود؛ که در این راستا اصل پیشگیری و محاسبه برای احتمالات بسیار حائز اهمیت است.,, ,

تاريخ 26 اکتبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.