هفته نامه طنین قائنات -> نگاهی به نتایج و وضعیت تیم بستنی اعتمادیان در لیگ سه فوتبال کشور
جدیدترین
تبلیغ در طنینdi-WDQM نگاهی به نتایج و وضعیت تیم بستنی اعتمادیان در لیگ سه فوتبال کشور

با آغاز مسابقات لیگ دسته سه کشور، تیم فوتبال بستنی اعتمادیان به‌عنوان قهرمان استان و تنها نماینده خراسان‌جنوبی در این مسابقات حاضر شده است. حضور تیم فوتبال بستنی اعتمادیان اگرچه در وهله اول غرورآفرین و مایه مباهات ورزش قاینات است، اما به نوعی با حسرت و افسوسی نیز همراه است که آن هم به جهت عدم حضور 5 ساله فوتبال قاینات در سطح استان به دلیل پروژه ترمیم چمن طبیعی استادیوم امین‌زاده قاین بود، که به دلیل سهل‌انگاری، ندانم‌کاری برخی مدیران و البته کارشکنی‌ها و سنگ‌اندازی گروهی دیگر از مدیران بسیار بیشتر از مدت زمان طبیعی به طول انجامید، مدت زمانی که برای ساخت یک استادیوم مجهز با تمام امکانات، کافی بود! دورانی که سبب شد به نوعی یک نسل از فوتبال قاین، اصطلاحاً نسل سوخته گردد. قهرمانی تیم فوتبال بستنی اعتمادیان به خوبی بیانگر استعدادهای ناب فوتبال قاینات است که در سطح استان بی‌نظیر است که به‌رغم تمامی کمبودها و دوری چندین ساله از مسابقات، در اولین حضور پس از دوری اجباری و ناخواسته چندین ساله، بار دیگر بر قله فوتبال استان ایستاد.
***

تیم بستنی اعتمادیان در اولین دیدار خود در لیک دسته سه کشور در روزی که با حضور پرشور تماشاگران و علاقه‌مندان در استادیوم امین‌زاده همراه بود و یادآور خاطرات شیرین گذشته‌های نه چندان دور بود به مصاف تیم هنرمندان خانه آران بیدگل کاشان نماینده استان اصفهان رفت. در دقایق اول با خطای یکی از بازیکنان تیم بستنی اعتمادیان در محوطه جریمه، داور نقطه پنالتی را نشان داد و تیم میهمان در همان دقایق ابتدایی بازی به گل رسید.

در ادامه بازی و دردقیقه 35 نیمه اول ضربه آزاد پشت محوطه برای تیم آران بید گل گرفته شد و در یک ضربه ایستگاهی به گل دوم دست یافتند. بعد از دریافت گل دوم تیم فوتبال قاین بازی را به دست گرفت و توانست در دقیقه 43 با ارسال یک ضربه کرنر روی دروازه میهمان، توسط علی پری‌نژاد یکی از گل‌های خورده را جبران کنند و با همین نتیجه نیمه اول به پایان رسید.
در نیمه دوم توپ و میدان در دست تیم قاین بود، که متأسفانه با همه تلاش و حملات پی‌درپی نتوانستند به گل دیگری دست یابند و در پایان دو نیمه تیم اصفهان با همان نتیجه 2 بر1 توانست میزبان خود را شکست دهد و برنده این دیدار باشد.

 این مسابقه با حاشیه‌های خاص خود همراه بود، اما مهمترین آن آغاز این بازی با تأخیر 30 دقیقه‌ای  بود. شریف‌زاده رئیس هیئت فوتبال شهرستان قاین در این رابطه، گفت: برای برگزاری مسابقات بایستی هر تیم مبلغی را به فدراسیون فوتبال واریز نماید و باتوجه به این‌که تیم شهرستان قاین باید مبلغ 19میلیون تومان را به حساب فدراسیون واریز می‌کرد، این تیم 3 میلیون تومان واریز کرده بود و با پیگیری‌های رئیس هیئت فوتبال استان و هم‌چنین نامه‌هایی که از طرف نماینده شهرستان به فدراسیون ارسال شده بود، خواستار تخفیف برای تیم شهرستان شده بودند که باتوجه به این‌که رئیس فدراسیون فوتبال به همراه تیم ملی در مسابقات خارج از کشور بودند، این نامه‌ها پاراف نشده بود و مسئولین استان قول مساعد داده بودند که مشکل حل شده است و به همین دلیل برای برگزاری این مسابقه تا لحظه شروع بازی از این موضوع که نامه‌ها پاراراف نشده است، اطلاعی نداشتیم که خوشبختانه با پیگیری‌های رئیس هیئت فوتیال استان، این مسئله حل و بدون واریز کردن مابقی پول به حساب فدراسیون بازی برگزار شد.

تیم فوتبال بستنی اعتمادیان قاین در دومین دیدار به مصاف نماینده نیک شهر استان سیستان و بلوچستان رفت. این بازی در ورزشگاه شهید صغیرا نیک شهر انجام شد. که در پایان این دیدار دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. گل تیم بستنی اعتمادیان در این دیدار را محمدرضا رحمتی به ثمر رساند.
بازی بعدی تیم فوتبال بستنی اعتمادیان در هفته سوم رقابت‌های لیگ دسته 3 کشور، یکشنبه دوم آبان در مصاف با تیم صفاهان اصفهان در ورزشگاه امین‌زاده قاین برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است که سرمربی‌گری تیم بستنی اعتمادیان را حسن حبیب‌اللهی و مربیگری تیم را محمدرضا رمضانی‌نژاد و رضا گلکار برعهده دارند.,, ,

تاريخ 20 اکتبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.