هفته نامه طنین قائنات -> با کلام و سیره رهبری
جدیدترین
تبلیغ در طنینdi-SDB1 با کلام و سیره رهبری

این واقعه قیام لله است

امام حسین(ع)، با یک لشکر روبه‌رو نبود، با جهانی انحراف روبه‌رو بود. که همه چیز داشت. وحشت‌انگیز بود. آدم معمولی در مقابل عظمت پوشالی این دنیا می‌لرزید. دل امام حسین(ع) در مقابل این دنیا نلرزید؛ یک تنه وسط میدان آمد. عظمت قضیه این است که قیام ِلله است.

 تعریف رهبر معظم انقلاب از شیعه انگلیسی
شیعه  انگلیسی چیست؟

یک عدّه‌ای خیال می‌کنند اثبات تشیّع به این است که انسان به بزرگان مورد اعتقاد اهل سنّت و دیگران بنا کند مدام بد و بیراه گفتن؛ نه، این خلاف سیره‌ ائمّه است. این‌که شما می‌بینید رادیوها یا تلویزیون‌هایی در دنیای اسلام به‌وجود می‌آید که کار آن‌ها این است که به‌عنوان شیعه و به‌نام شیعه، به بزرگان مورد اعتقاد بقیّه فِرق اسلامی بدگویی کنند، این معلوم است که بودجه‌اش بودجه‌ خزانه‌داری انگلیس است؛ این بودجه‌اش بودجه‌ انگلیس [است‌]، این شیعه‌ انگلیسی است. هیچ‌کس خیال نکند که گسترش شیعه و اعتقاد تشیّع و استحکام ایمان شیعی به این بدوبیراه گفتن و به این [طرز] حرف‌زدن است؛ نخیر؛ این‌ها عکس عمل می‌کند. وقتی شما بدوبیراه گفتید، دُور او یک حصاری کشیده می‌شود از عصبانیّت، از احساسات و دیگر حرف حق هم برایش قابل تحمّل نیست. ما حرف حسابی خیلی داریم، حرف منطقی خیلی داریم، حرف‌هایی که هرکسی که صاحب فکر است اگر بشنود، آن‌ها را قبول می‌کند، خیلی‌ [از این حرف‌ها] داریم؛ بگذارید این حرف‌ها شنیده بشود، بگذارید این حرف‌ها امکان نفوذ در دل‌های طرف مقابل را پیدا کند.

وقتی شما فحش دادی، وقتی بدوبیراه گفتی، یک سدّی کشیده می‌شود و این حرف اصلاً شنیده نمی‌شود، گوش نمی‌کنند؛ آن‌وقت گروه‌های خبیث و وابسته و مزدور و پول‌بگیر از آمریکا و سیا و اینتلیجنس‌سرویس – مثل داعش و جبهةالنّصره و امثال این‌ها – با استفاده از یک مشت آدم‌های عامیِ نادانِ غافل، این اوضاع را به راه می‌اندازند که ملاحظه کردید در عراق و در سوریه و در جاهای دیگر به راه انداختند؛ این کارِ دشمن است. دشمن، منتظر فرصت است؛ دشمن از هر فرصتی استفاده می‌کند. ما حرف حق داریم، حرف منطقی داریم، حرف محکم داریم.,, ,

تاريخ 20 اکتبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.