هفته نامه طنین قائنات -> رئیس جدید تعزیرات حکومتی قاین خواستار شد لزوم توجه ویژه به تعزیرات حکومتی در قاین
جدیدترین
تبلیغ در طنینdi-C50Q رئیس جدید تعزیرات حکومتی قاین خواستار شد لزوم توجه ویژه به  تعزیرات حکومتی در قاین

در مراسمی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان قاین معرفی شد. فرماندار قاینات در این جلسه اظهار داشت: بیکاری، مشکلات واحدهای تولیدی و اشتغال و کساد بازار کار باعث شده است که تمایل به سمت کالای قاچاق بیشتر شود و قطعاً برخورد با قاچاق، باعث رونق بازار و رونق تولید داخل و اقتصادمقاومتی، مورد تأکید رهبری است.

وی گفت: روزانه 5 هزار تردد در مسیر قاین – بیرجند صورت می‌گیرد که بخشی از آن ترانزیتی است و این مسیر با این حجم تردد قطعاً مبادی ورود کالاهای قاچاق می‌باشد که زحمت نیروی انتظامی را در شهرستان دو چندان می‌کند. کهن‌ترابی ضمن تشکر از مدیرکل تعزیرات حکومتی در استقرار نیروی ثابت در قاین خواستار همکاری بیش از پیش نهادهای امنیتی در امر مبارزه با قاچاق کالا در شهرستان شد.

خزاعی رئیس جدید تعزیرات حکومتی قاین نیز گفت: باتوجه به حجم پرونده‌های تعزیراتی در شهرستان، نیاز است که توجه ویژه‌ای از سوی مسئولین به این نهاد انجام شود. وی از نداشتن مکانی در خور شأن تعزیرات حکومتی در شهرستان گلایه کرد و گفت: همان‌طور که مسئولین امر می‌دانند، این نهاد مکان مناسبی  ندارد و هر چند وقتی مجبور به جابه‌جایی می‌شود و امیدواریم از طریق استان و فرمانداری و با همکاری سایر نهادهای شهرستان بتوانیم مکان مناسبی برای این نهاد در شهرستان فراهم کنیم.,, , ,

تاريخ 20 اکتبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.