هفته نامه طنین قائنات -> با کلام و سیره رهبری
جدیدترین
تبلیغ در طنینdi-SDB1 با کلام و سیره رهبری
منافع ملی

ما روی منافع کشور و ملت‌مان با هیچ‌کس در دنیا معامله نمی‌کنیم… ما در چهار دیواری کشورمان اجازه نمی‌دهیم منافع هیچ قدرتی بر منافع ملی ما ترجیح پیدا کند و مقدم شود. مسأله این است که جمهوری اسلامی به‌خاطر استقلال، به‌خاطر زیر بار زور نرفتن، به‌خاطر رعایت منافع ملی و نه منافع مستکبران به خاطر ایستادگی در مقابل مطامع دشمنانی که می‌خواهند بر این کشور دست بیندازند، به‌خاطر برچیدن بساط کسانی که ده‌ها سال نوکری استعمار و استکبار را در این کشور کردند، در چشم مستکبران جهان موجود منفوری است. ما این را می‌دانیم و از این بابت ناراحت هم نیستیم.

 تشویق دانش‌آموزان  ممتاز از سوی امام جماعت

میان مسجد و مراکز آموزشی در هر محل، همکاری و پیوند تعریف شده و شایسته‌ای برقرار گردد. چه نیکوست که دانش‌آموزان برجسته و ممتاز در هر محل، در مسجد و در برابر چشم مردم و از سوی امام جماعت، تشویق شوند. مسجد باید رابطه خود را با جوانانی که ازدواج می‌کنند، با کسانی که به موفقیت‌های علمی و اجتماعی و هنری و ورزشی دست می‌یابند، با صاحب همّتانی که کمک به دیگران را وجه  همت می‌سازند، با غم‌دیدگانی که غمگساری می‌جویند و حتی با نوزادانی که متولد می‌شوند، برقرار و مستحکم کند.

مسئولین مدارس مانع کار انقلابی دانش‌آموزان نشوند

شنیده‌ام در بعضی مدارس با کارهای انقلابی دانش‌آموزان مخالفت می‌شود؛ بچه‌ها می‌خواهند برای ۲۲ بهمن کار کنند، مسئولین به‌جای کمک مانع‌تراشی می‌کنند؛ با این  باید برخورد کرد. من طرفدار خوب درس‌خواندن هستم اما در کنارش هم باید کار انقلابی کنند.,, ,

تاريخ 28 سپتامبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.