هفته نامه طنین قائنات -> لاریجانی به رؤسای مجالس اسلامی: تحکیم دوستی‌ها، تنها راه عبور از مقطع دشوار کنونی جهان اسلام
جدیدترین
تبلیغ در طنینdi-6NJU لاریجانی به رؤسای مجالس اسلامی: تحکیم دوستی‌ها، تنها راه عبور از مقطع دشوار کنونی جهان اسلام

 رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی به رؤسای مجالس و جمعی از شخصیت‌های سیاسی و مذهبی جهان اسلام فرا رسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت. متن پیام علی لاریجانی به شرح ذیل است:

بسم‌ا… الرحمن الرحیم
السلام علیکم و رحمة‌ا… و برکاته
با کمال خرسندی فرارسیدن عید بزرگ اسلامی، عید سعید قربان را به جنابعالی صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم. اجتماع بزرگ مسلمانان جهان در مناسب عظیم حج برکات فراوانی را برای امت اسلامی دربردارد که مهم‌ترین آن تقویت روح ایمان و پرهیزکاری، برادری و همدلی میان امتی است که در بیان خداوند عزیز و حکیم بهترین امت‌هاست.
عالی‌جناب‌ها، نگاهی به مشکلات و مسائل فراروی امت اسلامی به‌ویژه تداوم ظلم بزرگ اشغال سرزمین‌های فلسطین و قدس شریف و فتنه تروریسم تکفیری به‌روشنی ضرورت و اهمیت تقویت و تحکیم وحدت، یکپارچگی و دوری از هرگونه تفرقه و اختلاف میان برادران ایمانی مسلمان را با هر رنگ، نژاد و مذهبی یادآور می‌شود.

رجاء واثق دارم تحکیم دوستی و برادری بر پایه دین مبین اسلام میان کشورهای اسلامی مهم‌ترین اولویت و تنها راه عبور از مقطع سرنوشت‌ساز و دشوار کنونی است. در این راستا مایلم آمادگی مجلس شورای اسلامی برای تقویت پیوندهای دوستانه و برادرانه و هم‌فکری میان مجالس کشورهای اسلامی جهت حل مشکلات فراروی جهان اسلام ازجمله احقاق حقوق مردم مظلوم فلسطین را مورد تأکید قرار دهم. موفقیت روزافزون جنابعالی، سربلندی و عزت امت اسلامی را از خداوند متعال خواستارم.
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی,,

تاريخ 14 سپتامبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.