هفته نامه طنین قائنات -> وزیر اطلاعات:حرمت و کرامت مردم در هر مسئله‌ای باید حفظ شود
جدیدترین
تبلیغ در طنینوزیر اطلاعات در نشست شورای اداری استان بوشهر گفت: همه دوستداران نظام باید همگرایی را اصل قرار داده و حول سمبل و عامل وحدت که رهبری است گرد آمده و به همه حق داده شود تا زیر پرچم ولایت قرار گیرند. حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی با بیان این‌که موقعیت خدمت به مردم برای مسئولان یک نعمت است، گفت: شکر نعمت تلاش برای جلب رضایت مردم است که همانا هرجا انقلاب نیازی به حضور آنان داشته، سینه برای دفاع از انقلاب سپر کرده‌اند.

وی با بیان این‌که اشراف اطلاعاتی و ضربه‌زدن به دشمن با عنایت و لطف خدا به ما محول شده است، افزود: فرصت خدمت و مسئولیت در نظامی که پایه آن روی خون شهیدان استوار است، امانتی است که باید به‌درستی با انجام مسئولیت پاسداری شود. محبوب‌ترین افراد نزد خداوند کسانی هستند که خدمت شایسته به مردم را پیشه کرده و مانع سرگردانی آنان شوند چرا که گره‌زدن به کار مردم گره‌زدن به کار خداست و فردای قیامت باید پاسخگو باشیم. وی گفت: خدمت ما باید بی‌منت باشد، حرمت و کرامت مردم در هر مسئله‌ای باید حفظ شود و ملتی که کرامتش حفظ شود امنیت در آن کشور ارتقا، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی هم کاهش می‌یابد. مدیران باید به جای دافعه، جاذبه داشته باشند.

کسی حق ندارد جامعه را دو قطبی و نظام را دوگانه کند. در نظام جمهوری اسلامی چیزی در عرض ولایت وجود ندارد همه ارکان نظام از رئیس جمهوری و دولت و مابقی سطوح جامعه در طول ولایت قرار دارند. دوقطبی‌کردن نظام باعث شکاف و گسل سیاسی در جامعه شده در این صورت امنیت مخدوش و به جامعه آسیب وارد می‌شود. علوی یادآور شد: کشوری که در آن آرامش و امنیت وجود داشته باشد، زمینه جلب مشارکت مردم در فعالیت‌های اجتماعی، جذب سرمایه‌گذاری، شکوفایی نبوغ فکری هنرمندان، رونق اقتصادی و دانش پژوهی در جامعه می‌شود، اما اگر بین مسئولان دعوا باشد این موضوعات نتیجه عکس داده و کسی در کشور فعالیت نمی‌کند.

این‌که تقاضای سرمایه‌گذاری خارجی در کشور افزایش یافته است نشات گرفته از امنیت بالاست، اما اگر با ورود سرمایه‌گذاران، افراد مجادله و دعوا در کشور ببینند از سرمایه‌گذاری منصرف می‌شوند. وی با بیان این‌که رفتار ما نباید باعث ناامیدی و گریز مردم از نظام شود افزود: اسلام برای تبدیل دشمنی به دوستی و خدمت به مردم آمده است برهمین اساس هیچ‌جا و هیچ‌کسی مجاز نیست احکام ثانویه را در اولویت و پا روی احکام اولیه و شرع بگذارد. وزیر اطلاعات با بیان این‌که همواره در جمع همکاران خود بر رعایت اخلاق، مودت و دوستی با مردم تأکید کرده‌ام، گفت: بهترین کار اطلاعات با رعایت اخلاق و مراعات شرع انجام می‌شود کما این‌که به تازگی افرادی که زمینه پیوستن به گروه تروریستی داعش را داشته‌اند وقتی با خوش رفتاری سربازان گمنام امام زمان (عج) روبرو شدند از ایده خود منصرف شدند.,,

تاريخ 14 سپتامبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.