هفته نامه طنین قائنات -> آیت‌ا… اصفهانی: حج مظهر عزت و عظمت امت اسلامی در مقابل زورگویان بین‌المللی است
جدیدترین
تبلیغ در طنینdi-52QM آیت‌ا... اصفهانی: حج مظهر عزت و عظمت امت اسلامی در مقابل زورگویان بین‌المللی است

امام جمعه قاین در نماز جمعه این هفته قاین با اشاره به حوادث منا، گفت: یک سال از فاجعه خونین منا می‌گذرد. فاجعه‌ای که بی‌کفایتی شجره خبیثه آل‌سعود را بر همگان روشن کرد.

وی افزود: پیام مهم رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌ا… الحرام، حکیمانه بود و در این پیام بر جنبه‌های مختلفی از جنایات سعودی‌ها در عربستان تأکید کردند و امت اسلامی را به برداشتن گامی اساسی در برابر جنایات و پیداکردن راهی برای مدیریت حج فرا خواندند. آیت‌ا… اصفهانی افزود: حج مظهر عزت و عظمت امت اسلامی در مقابل زورگویان بین‌المللی است که به واسطه اجتماع بزرگ مسلمانان در سرزمین وحی به وجود می‌آید و جهان اسلام باید به واسطه این جنایات که حکام سعودی در منا و کشورهای بحرین و یمن و حمایت از گروه‌های تکفیری تروریستی مرتکب می‌شوند گریبان آن‌ها را بگیرند.

وی با اشاره به بیانات رهبری در جمع خانواده‌های شهدای منا، گفتند: نباید این مخالفت‌ها با شجره خبیثه آل‌سعود را به یک مخالفت مذهبی میان شیعه و سنی تبدیل کرد بلکه ملت ایران نیز به تبعیت از رهبری، از آل‌سعود و جنایات آن‌ها که شیعه و سنی را به کشتن می‌دهد و همه ملت‌های اسلامی را متضرر می‌کند بیزارند و همان‌گونه که رهبرمعظم انقلاب فرمودند؛ باید یک هیئت حقیقت‌یاب تشکیل شود و ابعاد و زوایای پنهان این حادثه عظیم منا را پیگیری جدی کنند. لازم به ذکر است در پایان نمازجمعه مردم نمازگزار با حضور در راهپیمایی، جنایات آل‌سعود و آل‌خلیفه را محکوم کردند.,,

تاريخ 14 سپتامبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.