هفته نامه طنین قائنات -> مراسم گرامیداشت روز کارمند برگزارگردید
جدیدترین
تبلیغ در طنینبه مناسبت گرامیداشت روز کارمند مراسم ویژه‌ای با حضور فرماندار، معاونت سیاسی فرمانداری، سرپرست شبکه بهداشت و درمان، ریاست بیمارستان شهداء  و حدود 70 نفر از کارکنان بهداشت و درمان در محل سالن اجتماعات شهید مصطفوی مرکز بهداشت برگزار گردید. دکتر شوکتی‌فرد سرپرست شبکه بهداشت و درمان در سخنان کوتاهی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر از تلاش و کوشش کلیه کارکنان بهداشت و درمان در طی یک‌سال گذشته و به‌ویژه در هفته دولت قدردانی نمودند و ابراز امیدواری کردند که منبعد بر این، همه ساله این روند ادامه داشته و مراسم گرامیداشت روز کارمند هرسال کاملتر از سال گذشته برگزار شود. سپس دکتر کهن‌ترابی فرماندار شهرستان قاینات در این مراسم؛ اظهار داشت: یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌ها و اولویت‌های مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهور و همه دولت‌ها به‌عنوان یک شاخص مهم، توجه به حوزه درمان و سلامت جامعه، تأمین‌اجتماعی و بیمه همگانی می‌باشد.

 فرماندار قاینات، وجدان کاری، توجه به مردم و راه‌اندازی کار آنان را از مهمترین وظایف کارمندان و کارگزاران دولت دانست و خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی از حرف و شعار باید گذشت و به‌صورت عملی در راستای خدمت‌رسانی به عموم مردم با ایجاد تحول شخصیتی در خودمان، مسئولیتی را که قبول کرده و پذیرفته‌ایم به نحو احسن انجام وظیفه نماییم.

لذا این مناسبت‌ها به جهت این است که یک بررسی در عملکردمان داشته باشیم و ببینیم در چه جایگاهی قرار می‌گیریم. در ادامه مبحث مدیریت استرس در محیط کار توسط کارشناس روانشناسی بیان گردید و سپس توسط 2 نفر از روشندلان نوجوان دو قطعه موسیقی اجرا شد و در پایان با اهدای بسته فرهنگی از 35 نفر از کارکنان بهداشت و درمان تقدیر به‌عمل آمد.,,

تاريخ 7 سپتامبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.