هفته نامه طنین قائنات -> فرماندار: دیدگاه عموم مردم شهرستان را بایستی به عملکرد جامعه پزشکی تغییر داد
جدیدترین
تبلیغ در طنینdi-OT7H فرماندار: دیدگاه عموم مردم شهرستان را بایستی به عملکرد جامعه پزشکی تغییر داد

فرماندار قاینات در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه درمان قاینات که با حضور مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان و متخصصین حوزه درمان شهرستان برگزار گردید؛ با تشکر از زحمات جامعه پزشکی شهرستان، با اشاره به محرومیت قاینات و نیز این‌که به جهت پراکندگی شهرستان، مراجعات زیاد مردم باعث تلاش مضاعف مجموعه پزشکی در جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به عموم مردم گردیده است، گفت: مشکلات قاینات در حوزه بهداشت و درمان، زیرساختی است.

کهن‌ترابی افزود: دیدگاه عموم مردم شهرستان را بایستی به عملکرد جامعه پزشکی تغییر داد و فرهنگ‌سازی لازم در این خصوص توسط مسئولین صورت پذیرد؛ بایستی با همت و تلاش همه مسئولین، به ویژه نگاه مثبت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان نسبت به همه شهرستان‌ها در رابطه با تأمین زیرساخت‌های لازم در حوزه بهداشت و درمان، بستر و زمینه حضور پزشکان متخصص در شهرستان فراهم گردد. وی خاطرنشان کرد: به منظور خدمت‌رسانی بیشتر به شهروندان و کم‌نمودن مسئولیت و زحمات پزشکان شهرستان، از کلیه نیروهای متخصص شهرستان که در سایر نقاط کشور مشغول خدمتند؛ دعوت به عمل آورده‌ایم.

وی افزود: اجرای طرح تحول سلامت کمک بسیار بزرگی به قشر محروم جامعه نمود؛ ولی به دلیل عدم برخی زیرساخت‌های لازم با مسائل و مشکلاتی هم مواجه بوده است. وی در پایان گفت: یک سری مشکلاتی که ما در شهرستان داریم به فرهنگ جامعه و دیدگاه شهروندان مرتبط است که تا تحول فرهنگی و شخصیتی در تک تک افراد صورت نگیرد و ارتباط بین مردم، مسئولین و جامعه پزشکی به‌درستی اتفاق نیفتد؛ خیلی از مسائل و مشکلات در حوزه‌های مختلف حل و فصل نخواهد شد. در ابتدای این جلسه دکتر شوکتی‌فرد با ارائه گزارشی از عملکرد سال گذشته شبکه بهداشت و درمان و بیان برنامه‌های سال جاری، به بیان اهم مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان پرداخت و در ادامه هر یک از پزشکان به بیان اهم مسائل و مشکلاتی که با آن در سطح جامعه مواجه هستند؛ پرداختند.,, ,

تاريخ 7 سپتامبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.