هفته نامه طنین قائنات -> برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت دهه ولایت
جدیدترین
تبلیغ در طنینdi-LEH6 برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت دهه ولایت

جلسه ستاد بزرگداشت دهه ولایت با حضور مسئولین ادارت شهرستان در دفتر امام‌جمعه قاین برگزار شد. حجت‌الاسلام رضا اصفهانی دبیر ستاد غدیر شهرستان قاین با اشاره به اهمیت عید غدیر و با گلایه از برخی از ادارات که سال گذشته نسبت به فضاسازی مناسب در این زمینه اقدامی نداشته‌اند و نیز فضای بازار شهرستان که در شأن اعیاد قربان تا غدیر فضاسازی نشده بود، از مسئولین خواست تا همان‌گونه که به هفته دولت اهمیت داده و مدیران در برنامه‌ها حضور فعالی داشتند، در این برنامه مهم و با اهمیت حضور فعال‌ داشته باشند.

وی با اشاره به برنامه‌های ایام عید غدیر گفت: امسال شهرستان قاین در ایام غدیر تا قربان میزبان دو تن از میهمانان کشوری خواهد بود و برنامه محوری و ویژه ستاد غدیر با حضور حجت‌الاسلام حسن صافی گلپایگانی در مسجد جامع قاین برگزار خواهد شد.

وی افزود: هم‌چنین در یکی از روزهای اعیاد غدیر میزبان یکی از کارشناسان پاسخگویی به شبهات شبکه جهانی ولایت خواهیم بود.
وی برگزاری جشن‌های اعیاد شعبانیه در کلیه مساجد، همایش طلاب و روحانیون، برگزاری همایش حلقه‌های صالحین با موضوعات غدیرشناسی، دیدار با خانواده شهدای سادات، تجلیل از سادات ایثارگر، برگزاری همایش خانوادگی پیاده‌روی، برپایی ایستگاه‌های صلواتی، برگزاری مسابقات فرهنگی، اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم و… را از اهم برنامه‌های ستاد غدیر ذکر کرد. آیت‌ا… اصفهانی امام‌جمعه قاین نیز در این جلسه اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی به برکت ولایت فقیه بوده است و همه جهانیت نیز می‌دانند که امنیت و وحدتی که بین مردم ایران برقرار است در سایه ولایت فقیه بوده است. وی بیان داشت: منشاء ولایت فقیه، روز عید سعید غدیر است و به برکت ولی فقیه و روز عید سعید غدیر منافع بسیار زیادی در ایران داریم.,, ,

تاريخ 7 سپتامبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.