هفته نامه طنین قائنات -> برنامه یک روزکاری رهبرمعظم انقلاب
جدیدترین
تبلیغ در طنینپایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR  فیلمی ویژه از «برنامه کاری رهبر انقلاب در طول یک روز» ایشان را منتشر کرد. به گزارش آفتاب به نقل از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌ا…‌العظمی خامنه‌ای، در ادامه این مطلب که به همراه فیلمی منتشر شده آمده است «همه باید تلاش کنیم، شما یک جور تلاش می‌کنید، من یک جور تلاش می‌کنم. خب، الحمدا… شما جوان هستید، تلاش‌تان هم آسان‌تر و هم موفق‌تر است. ما دیگر سنین پیری و در واقع به‌طور متعارف سنین بازنشستگی‌مان است.

منتها ما بازنشستگی نداریم، ما تا آن دم آخر باید حرکت کنیم. لکن کار خودمان را می‌کنیم. من به شما عرض بکنم، بنده همین روزهایی که الان در خدمت شما هستیم من کارم را از ساعت پنج صبح شروع می‌کنم. یعنی شروع کار من از ساعت پنج صبح است. بعد از نماز صبح می‌روم مشغول کار می‌شوم، تا بعد بیاییم و درس بگوییم، بعد برویم یک استراحتی بکنیم، باز مشغول کار بشویم تا ظهر و تا عصر و حالا تا هر وقت که بشود، تا شب. الان هم که نزدیک ساعت ده است.

بنده ساعت ده و ربع، ده و نیم معمولاً دلم می‌خواهد بخوابم اگر بشود. کار باید کرد برادران هرچه می‌توانید از این جوانی استفاده کنید، جوانان‌تان را هم تشویق کنید کار بزرگی در پیش دارید برای اداره این کشور، این کشور به شما جوان‌ها در آینده احتیاج دارد.»,, ,

تاريخ 7 سپتامبر 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.