هفته نامه طنین قائنات -> کاهش 50 درصدی شهریه دانشگاه آزاد قاینات
جدیدترین
تبلیغ در طنینریاست دانشگاه آزاد قاینات با بیان این‌که تمام رشته محل‌های واحد قاینات دارای مجوز هستند، گفت: با تصمیم کمیسیون دائمی هیئت امنا خراسان‌جنوبي و کاهش شهریه امکان تحصیل برای داوطلبان با شهریه کمتر و ارائه تسهیلات به وجود آمده است. دکتر اسفرقی گفت: کاهش شهریه واحد قاینات برای سال تحصیلی جدید تا سقف 50 درصد می‌باشد که با این مصوبه یک فرصت طلایی برای تحصیل در دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) به وجود آمده است.

وی با بیان این‌که دانشگاه ‌آزاد به دانشجویان این دانشگاه بیش از 7 نوع تسهیلات ارائه می‌دهد، تصریح کرد: تسهیلات (وام) دانشگاه‌آزاد به دانشجویان این دانشگاه به دو دسته وام‌های داخلی (منابع داخلی) و وام‌های خارجی (منابع خارج از دانشگاه) تقسیم می‌شود. ازجمله وام‌های داخلی این دانشگاه می‌توان به وام شهریه، کمک هزینه مسکن، کمک هزینه ضروری، کمک هزینه پایان‌نامه و ازدواج اشاره کرد. وام‌های خارجی هم بر دو نوع است.
براساس تفاهم‌نامه و تعاملات با مجموعه بانک‌ها و نیز تسهیلات وزارت علوم که در مقاطع مختلف تحصیلی از 500 هزار تومان تا 2 میلیون و 500 هزار تومان متغیر است، تقسیم‌بندی می‌شود.,, ,

تاريخ 31 آگوست 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.