هفته نامه طنین قائنات -> بهره‌برداری از آسفالت معابر، برق‌رسانی و آبرسانی به مسکن مهر خضری
جدیدترین
تبلیغ در طنیناز دیگر طرح‌های شهرداری خضری که به بهره‌برداری رسید. بهره‌برداری از آسفالت معابر و جدول‌گذاری مسکن مهر خضری بود. شهردار خضری گفت: مسکن مهر خضری در سال 91 شروع و به محدوده شهری افزوده شد. جوادی بیان داشت: از 76 قطعه مسکونی پیش‌بینی شده در این محدوده، 27 قطعه تاکنون واگذار شده است.

وی افزود: این پروژه تاکنون 2 میلیارد و 35 میلیون ریال هزینه داشته است. جوادی با اشاره به پروژه تفکیک آب شرب از فضای سبز گفت: این پروژه به طول 18 کیلومتر و با هزینه یک میلیارد و500 میلیون ریال انجام خواهد شد، که تاکنون1000 متر اجرا شده است. پروژه برق‌رسانی به مسکن مهر خضری نیز با اعتبار 919 میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

مهندس خسروی مدیریت توزیع برق شهرستان قاین بیان داشت: بهینه‌سازی شبکه برق روستای کرغند احداث شبکه و تأمین برق متقاضیان بخش نیمبلوک، نصب لوازم اندازه‌گیری برای متقاضیان برق در بخش نیمبلوک، اصلاح و سرویس لوازم اندازه‌گیری مشترکین در بخش نیمبلوک و نصب چراغ گازی و اصلاح روشنایی معابر در بخش نیمبلوک را با اعتبار 4041 میلیون ریال از دیگر پروژه‌های این مدیریت در پنجمین روز از هفته دولت ذکر کرد. هم‌چنین آبرسانی به 20 واحد مسکن مهر خضری دشت بیاض با اعتبار320 میلیون و به طول 1 کیلومتر نیز صورت گرفت. مدیر امور آبفا شهری قاین گفت: سال گذشته آبرسانی به 50 واحد مسکونی مهر خضری نیز انجام شد و امسال آبرسانی به 20 واحد دیگر انجام و 20 خانوار از این نعمت برخوردار شدند.

مدیر کل راه و شهرسازی در مراسم افتتاح روشنایی ورودی محور قاین – بیرجند گفت: 10 کیلومتر از جاده قاین بیرجند طی دو سال اخیر جداسازی و 11 میلیارد تومان در ورودی قاین هزینه شده است و دو پل جدید در این محور کار شده است.

جعفری افزود: روشنایی این محور به طول 10 کیلومتر در حال اجراست که 4 کیلومتر قبلاً انجام شده است و 4 کیلومتر هم امروز به بهره‌برداری رسید و 2 کیلومتر دیگر به همراه نصب ترانس و تقویت برق به زودی انجام خواهد شد. وی گفت: پروژه 500 میلیون تومان هزینه داشته است اما هنوز هیچ ریالی به پیمانکار این پروژه‌ها پرداخت نشده است. وی گفت: 28 کیلومتر از باندهای دوم شهرستان طی چند روز آینده بازگشایی می‌شود و افتتاح رسمی این پروژه طی ماه آینده با حضور وزیر راه خواهد بود. مدیرکل راه و شهرسازی بیان داشت: باند دوم خضری به طول 9 کیلومتر، باند اسفشاد به سمت زیرکوه به طول 10 کیلومتر و 9 کیلومتر هم از سمت سه راهی روم به سمت آفریز طی این چند روز بازگشایی می‌شود. وی بیان داشت: یکی از دغدغه‌های مردم جاده قاین ـ بیرجند است که تعهد کاری ما اجرای 20 کیلومتر از این جاده است که تا پایان سال زیر بار ترافیکی خواهد رفت.,, ,

تاريخ 31 آگوست 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.