هفته نامه طنین قائنات -> افتتاح پروژه‌های عمرانی بخش سده
جدیدترین
تبلیغ در طنینdi-54YV افتتاح پروژه‌های عمرانی بخش سده

تعدادی از پروژه‌های عمرانی در بخش سده با حضور مسئولین به بهره‌برداری رسید. پروژه حفر و تجدید چاه مجتمع آبرسانی محمدآباد پسکوه با اعتبار 150 میلیون تومان ازجمله این پروژه‌ها بود. مدیر آبفا روستایی قاین گفت: با بهره‌برداری از این پروژه 15 روستای پرجمعیت ازجمله: محمدآباد پسکوه، تیغاب، شهرک هاشمیه، گوراب، چاه اسلام‌آباد، چاه کاذب، چاه برات صادقی، چاه ضیایی، چاه کشمیر، چاه حاجی‌آباد، چاه حسین‌آباد، چاه فیض‌آباد، چاه سمرآباد، چاه احمد و چاه گل‌آباد شامل 1127خانوار و جمعیت بالغ بر 4167 نفر از نعمت آب آشامیدنی برخوردار شدند.

عیدی گفت: در هفته دولت پروژه‌های دیگری ازجمله: اصلاح و بازسازی شبکه‌های فرسوده در سطح روستاهای قاینات با لوله‌گذاری به طول3400 متر و با اعتبار مصوب8350 میلیون ریال، آبرسانی به روستاهای مهدی‌آباد، امیرآباد سرچشمه از مجتمع گرماب با لوله‌گذاری در مسیر خط انتقال و شبکه توزیع به طول 32100 متر و با اعتبار22000 میلیون ریال و برخورداری 225 خانوار، آبرسانی به روستاهای فتح آباد و علی زنگی از مجتمع فیض‌آباد با لوله‌گذاری در مسیر خط انتقال و شبکه توزیع به طول8716 متر و با اعتبار 5000 میلیون ریال و برخورداری 74 خانوار، آبرسانی به روستاهای آفریز، اسماعیل‌آباد، قومنجان و ادامه آن به کوهمیران با لوله‌گذاری در مسیر خط انتقال و شبکه توزیع به طول 32090 با اعتبار 25000 میلیون ریال و برخورداری 1165 خانوار، به بهره‌برداری رسید.

هم‌چنین پروژه آب شیرین‌کن دهستان آفریز با اعتبار 23 میلیون تومان از محل وام‌های اشتغال‌زایی کمیته امداد به مبلغ 15میلیون تومان و آورده 8 میلیونی بود. که به گفته مدیر کمیته امداد قاین  497 خانوار از مردم دهستان آفریز و اسماعیل‌آباد از آب سالم بهره‌مند شدند. پروژه خط انتقال آب کشاورزی چاه قنات سده به نمایندگی از 14پروژه بخش کشاورزی سده به متراژ 5000 متر و هزینه‌کرد 1176 میلیون ریال که از این میزان 823 میلیون ریال از محل سفر ریاست جمهوری و 353 میلیون ریال از محل مشارکت مردمی افتتاح شد، که 100 خانوار از عواید آن بهره‌مند شدند.

مدیر جهادکشاورزی قاین گفت: در بخش سده 14پروژه شامل خطوط انتقال آب کشاورزی، آبیاری کم فشار، استخر ذخیره آب کشاورزی و تکمیل و تجهیز گلخانه با هزینه‌کرد 12211 میلیون ریال از محل اعتبارات سفر ریاست جمهور، دو درصد نفت و تسهیلات بانکی افتتاح شد. هم‌چنین جاده روستایی کرشک به طول 6/5 کیلومتر و با اعتبار یک میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید. با بهره‌برداری از این جاده 25 خانوار روستای کرشک از جاده آسفالته بهره‌مند می‌شوند.

هم‌چنین تأمین برق مسکن مهر معلولین بهزیستی آرین‌شهر با اعتبار 387 میلیون ریال به بهره‌برداری رسید. مدیریت توزیع برق قاین احداث شبکه و تأمین برق متقاضیان در نقاط مختلف بخش سده، نصب و اصلاح لوازم اندازه گیری متقاضیان در بخش سده، نصب چراغ گازی و اصلاح روشنایی معابر در بخش سده و احداث شبکه و نصب ترانسفورماتور برای رفع افت ولتاژ خیابان بسیج و تأمین روشنایی بلوار امیرالمؤمنین آرین‌شهر را با اعتبار 1784میلیون ریال را از پروژه‌های برق‌رسانی در این بخش ذکر کرد.,,

تاريخ 31 آگوست 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.