هفته نامه طنین قائنات -> پزشکیان: ۸۰۰ میلیارد دلار را باد دادند حالا از دولت روحانی طلبکارند!
جدیدترین
تبلیغ در طنیننایب رئیس مجلس با اشاره به هجمه گسترده رسانه‌ای به دولت تدبیر و امید گفت: ۸ سال تمام کشور را شخم زدند و صدای کسی در نیامد اما حالا از دولت روحانی طلبکار شده‌اند! دکتر پزشکیان گفت: هشت سال تمام هر بلایی خواستند سر مملکت آوردند، اما حالا یادشان افتاده چرا رکود و بیکاری و تورم و … گریبان کشور را گرفته است! آن زمان وقتی خواستیم حرفی بزنیم گفتند اوایل کار است و کاری نداشته باشید، وقتی هم بعداًٌ خواستیم اعتراض کنیم گفتند آخرهای دولت است و تحمل کنید. دکتر پزشکیان با اشاره به هجمه گسترده علیه دولت گفت: انحصار به حدی رسیده که وقتی فلان فرد سرفه هم می‌کند در بوق و کرنا می‌کنند اما خیلی‌های دیگر صدایشان به جایی نمی‌رسد.

وی با بیان این‌که دلم به‌حال دولت آقای روحانی می‌سوزد گفت: طی هشت سال ۸۰۰ میلیارد دلار پول نفت را به باد داده‌اند، امروز از مردم و دولت طلبکار هم هستند. وی گفت: با ۱۰۰ میلیارد دلار می‌شد ۳۰ هزار کیلومتر خط آهن در کشور احداث کرد، ادامه داد: راه آهن ۱۶۰ کیلومتری تبریز-میانه بعد از ۱۵ سال هنوز به سرانجام نرسیده و بزرگراه ۱۵ کیلومتری تبریز – سهند نیز در ۸ سال دولت آقایان اجرایی نشد! وی با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید طی سه سال گذشته گفت: عده‌ای می‌پرسند اگر تحریم ادامه می‌یافت چه می‌شد؟

نمی‌دانند که اگر برجام نبود، امروز محتاج نان و دارو از خارج بودیم. آقایان باید به عملکرد خود در دولت قبل پاسخگو باشند. طی هشت سال دولت گذشته، وقتی کشتی کشتی نفت و گاز ایران در میادین مشترک توسط کشورهای خارجی به تاراج می‌رفت کسی معترض نمی‌شد اما حالا که می‌خواهیم از آن‌ها استفاده کنیم، به قراردادهای نفتی معترض شده‌اند. وی با تأکید بر این‌که همه ما در یک کشتی نشسته‌ایم، تأکید کرد: اگر کسی بخواهد این کشتی را سوراخ کند، خیانتکار است چرا که باعث غرق‌شدن کل جامعه خواهد شد.,,

تاريخ 15 آگوست 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.