هفته نامه طنین قائنات -> نگاهی به برخی مراسم برگزارشده به مناسبت دهه‌کرامت در قاین
جدیدترین
تبلیغ در طنینحضور کاروان زیرسایه خورشید در قاین:

di-41TI نگاهی به برخی مراسم برگزارشده به  مناسبت دهه‌کرامت در قاین

همزمان با دهه کرامت، خدام حرم مطهر امام رضا(ع) حامل پرچم متبرک ‌آستان قدس رضوی در قالب کاروان زیرسایه خورشید وارد خراسان‌جنوبی شدند. خدام حرم رضوی 18 مرداد با حضور در گلزار شهدای فرخ‌آباد قاین به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.خادمین حرم رضوی پس از دیدار با امام جمعه موقت قاین و جمعی از طلاب شهرستان، در زندان قاین حضور یافتند. حضور در بیمارستان شهدا قاین و برگزاری جشن رضوی در کارخانه سیمان قاین با حضور کارگران کارخانه سیمان از دیگر برنامه‌های این کاروان در قاین بود. دیدار با خانواده شهداء و جانبازان و سرکشی از مرکز نگهداری نشاط قاین و برگزاری جشن زیرسایه خورشید در امام‌زاده زید همزمان با نماز مغرب و عشاء از دیگر برنامه‌های این کاروان در قاین بود.

di-1CW0 نگاهی به برخی مراسم برگزارشده به  مناسبت دهه‌کرامت در قاین

در استقبال از کاروان زیرسایه خورشید آستان قدس رضوی به همراه پرچم متبرک گنبد و بارگاه حریم رضوی در کارخانه سیمان، خادمان حریم رضوی با همراهی مسئولین و کارکنان شرکت سیمان پرچم متبرک بارگاه رضوی را از ورودی کارخانه سیمان تا مسجد کارخانه سیمان حرکت داده و مداحان اهل‌بیت به مدیحه‌سرایی و خواندن اشعاری در مدح امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) کریمه اهل‌بیت پرداختند. هم‌چنین خدام حرم مطهر و ملکوتی رضوی در بالای سر بیماران بیمارستان شهداء قاین حضور یافتند و ضمن حضور در بخش‌های مختلف بیمارستان پرچم بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) را به بیماران تبرک کردند.

خادمان حرم رضوی پس از حضور در شهرستان قاینات به دیدار خانواده شهدا و جانبازان شهرستان رفتند و به مقام شامخ این شهدای والامقام احترام و از این خانواده تجلیل کردند. این خادمین با حضور در منزل جانباز اسماعیلی از جانبازان 70 درصد 8 سال دفاع مقدس دیدار کردند. دیدار با خانواده شهید لاخی از شهدای انقلاب و شهید پری‌پور از شهدای جنگ تحمیلی و هم‌چنین حضور در منزل ذاکر اهل بیت حاج آقای قوی از دیگر برنامه‌های این کاروان در قاین بود.

برپایی نمایشگاه عکس منتخب جشنواره عکس رضوی:

di-G3GU نگاهی به برخی مراسم برگزارشده به  مناسبت دهه‌کرامت در قاین

نمایشگاه عکسی باعنوان شمس‌الشموس شامل 26 اثر از آثار منتخب جشنواره عکس رضوی در نگارخانه باران قاین واقع در مجتمع فرهنگ و ارشاد قاین دایر است. این نمایشگاه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاین با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری طنین فردای قاینات و انجمن عکاسان شهرستان از 16 تا 23 مرداد صبح و عصر از ساعت 9 – 12 و 18 – 21 پذیرای عموم علاقه‌مندان خواهد بود.,, ,

تاريخ 9 آگوست 2016      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.