هفته نامه طنین قائنات -> شهرداری قایـن: نجات کشتی طوفان‌زده
جدیدترین
تبلیغ در طنینIMG_1441-Copy شهرداری قایـن: نجات کشتی طوفان‌زده

اواخر سال 93 زمانی که نوروزی عهده‌دار سمت سرپرستی شهرداری قاین شد، باتوجه به انبوه مشکلات و مسائل پیش‌روی شهرداری در کنار برخی مسائل و موارد دیگر ازجمله صف‌بندی‌های درون شورای شهر قاین، بسیاری ضمن آن‌که آینده‌ای مبهم را برای وی پیش‌بینی می‌کردند،  حضور وی را موقتی و محدود به همان سه ماه سرپرستی می‌دانستند و کمتر کسی شاید گمان می‌برد وی بتواند عهده‌دار سمت شهردار قاین گردد.

اما برخلاف تمام این‌ها وی نه تنها  به‌عنوان شهردار قاین برگزیده شد، بلکه باتوجه به انبوه مشکلات و مسائل خاص و پیچیده شهرداری توانست به خوبی از عهده مدیریت مجموعه شهرداری قاین و نیز اداره امور شهر قاین برآید.
این در حالی است که در سال 94 باتوجه به این‌که سال برگزاری انتخابات نیز بود و باتوجه به جهت‌گیری‌های سیاسی متضاد اعضای شورا بر پیچیدگی مسائل افزوده بود. به‌رغم تمام این‌ها نوروزی شهردار قاین توانست کشتی طوفان‌زده شهرداری قاین را به سلامت با کمترین هزینه از دریای مشکلات عبور دهد. البته قطعاً توقعات و انتظارات از شهرداری بسیار است و انتقاداتی نیز به عملکرد شهرداری وارد است، اما باتوجه به انبوه مشکلات، گستردگی وظایف، کمبود اعتبارات و بسیاری مسائل دیگر در مجموع نمی‌توان عملکرد شهرداری قاین را عملکردی شکست خورده دانست اگرچه باید گفت: شهرداری قاین باید بسیار بیشتر از این در تحقق مطالبات شهروندان بکوشد.
***

بازگشایی خیابان 25متری فرخ‌آباد

شهردار قاین در حاشیه بازدید از بازگشایی خیابان 25 متری فرخ‌آباد گفت: باتوجه به مشکل عدیده‌ای که مردم منطقه فرخ‌آباد قاین درخصوص دسترسی آسان‌تر به این منطقه داشتند، پس از پیگیری‌های 2 ساله شهرداری و شورای شهر قاین با واگذاری بخشی از نیروگاه دیزلی قاین جهت بازگشایی این مسیر موافقت شد. نوروزی با تشکر از مهندس متولی‌زاده مدیر عامل برق منطقه‌ای خراسان که موافقت خود را مبنی بر بازگشایی این مسیر از حاشیه نیروگاه دیزلی اعلام نموده‌اند، گفت: 2 میلیارد و500 میلیون تومان جهت تملک، بازگشایی و بهسازی این مسیر برآورد هزینه شده است که بازگشایی تا ابتدای سال انجام خواهد شد و کانال‌کشی و آسفالت این مسیر در برنامه‌های سه ماهه اول سال 95 شهرداری نیز قرار دارد.
***

تولید گل ونهال درگلخانه‌های شهرداری قاین

شهردار قاین گفت: در راستای برنامه‌های زیباسازی و فضای سبز در شهر قاین، شهرداری با فراهم‌نمودن امکانات کافی در 3 گلخانه اقدام به تولید گل‌های فصلی و نهال نمود. نوروزی با بیان این‌که تولید گل و نهال حدود 40 میلیون تومان برای شهرداری هزینه داشته است، اظهار داشت: در این راستا 20 میلیون گل و درخت نیز توسط شهرداری قاین خریداری شده است.

نوروزی افزود: 16 هزار اصله نهال امسال توسط شهرداری قاین تولید و یا خریداری شده است و در مناطق مختلف شهر کاشته خواهد شد.
وی این نهال‌ها را شامل توت، سنجد، عناب، زیتون تلخ، کاج توپی و زرشک دانست و گفت: تولید و خرید نهال‌ها براساس موقعیت آب و هوایی شهر قاین انجام شده است.

وی هم‌چنین از تولید بیش از 100 هزار بوته انواع گل در طول سال در گلخانه‌های قاین خبر داد و گفت: تولید گل و گیاه شهرداری برای تأمین گل‌های فصلی بهاره و تابستانه مورد نیاز فضای سبز شهر با هدف کاهش هزینه‌ها برای شهرداری است.,, ,

تاريخ 15 مارس 2016      
تعداد بازدید       1. r.r :

  انصافاآقای مهندس نوروزی ،شهررو باتدبیر مدیریت میکنند.
  امسال وقتی برای تعطیلات نوروزی به قاین اومدم ،نشاط وتوسعه رومیشد
  درگوشه وکنارشهردید.
  البته که وقتی شهردار بومی باشه ونیازمردم روخودش لمس کرده باشه ،جزاین هم
  نمیشه انتظارداشت.اماشهرداری قاین وضعیتی بحرانی وخطرناک داشت که به لطف خدا و
  تلاش مهندس نوروزی ازبحران گذشت.
  برای ایشون وهمکاران پرتلاششون سلامت ،سعادت وتوفیق روزافزون وعاقبت به خیری آرزومندم.

منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.