هفته نامه طنین قائنات -> پیگیری و جوابیه
جدیدترین
تبلیغ در طنینجوابیه اداره آب و فاضلاب روستایی قاینات در مورد مطلب «قبوض آب و مشکلاتی که هنوز لاینحل مانده است»، درج شده در هفته نامه طنین قاینات شماره 82 مورخ 94/09/04

شبکه آب شرب روستای نوغاب حاجی‌آباد تا سال 93 توسط شورا و دهیاری به‌صورت خودگران اداره می‌شده و از ابتدای سال 93 با تحت پوشش قرارگرفتن روستا، بازسازی انشعابات با هزینه خود مشترک در دستور کار این امور قرار گرفت. در این راستا این امور اقدام به تعویض کنتورهای معیوب نموده و شماره کنتورهای سالم موجود در روستا را به‌عنوان شماره اولیه و صفر برای مشترکین در نظر گرفته و برای آنان قبض صادر نموده است.
در ادامه روند بازسازی برخی از مشترکین علی‌رغم عدم پرداخت هزینه‌های زیرساخت، تعدادی از مشترکین صنعتی و تجاری نیز از خرید اتصالات و تعویض‌نمودن کنتور امتناع ورزیدند، لذا با در نظرگرفتن این‌که تمامی انشعابات مذکور به‌صورت دائم از آب شرب بهره‌مند و از آن استفاده می‌نمایند این امور جهت جلوگیری از تضییع بیت‌المال و برقراری عدالت در روستا نسبت به صدور قبوض علی‌الحساب برای کلیه مشترکین بدحساب اقدام نموده است. قابل ذکر است مشترکین مذکور از شهریور ماه سال 93 از آب شرب سالم بهره‌مند می‌باشند و تاکنون مبلغی بابت آب بهاء پرداخت ننموده‌اند.
تعرفه‌های مشترکین روستا نیز براساس ممیزی انجام گرفته توسط دهیاری اعمال شده است.
مشترکین محترم به واحد مشترکین امور آب و فاضلاب روستایی قاینات مراجعه و نسبت به بازسازی انشعابات خود اقدام نمایند تا نسبت به صدور قبض اصلی برابر مصرف و شماره کنتور آن‌ها اقدام گردد.
روابط عمومی آب و فاضلاب روستایی قاینات,, ,

تاريخ 1 دسامبر 2015      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.