هفته نامه طنین قائنات -> پایی که روی گلیم نیست! چه برسـد به دراز بودنش
جدیدترین
تبلیغ در طنینسید امیر کمیلی
بگذارید بدون مقدمه‌چینی، برویم سر اصل مطلب، مطلبی که شاید با مزاج برخی از آقایان خوش نیاید، اصل مطلب ما شهرداری و کارهایی که باید انجام دهند و نمی‌دهند است. اصل مطلب ما زیرپا‌گذاشتن برخی از کارهایی است که در حیطه کاری‌شان است ولی انگار نه انگار که در جایی مشغول به‌ کار و کسب روزی هستند که کارشان آبادانی شهر است و مردم هم غیر از این‌ها، کاری خارج از وظایف‌شان نمی‌خواهند.
مشکلاتی که شاید همه از وجود آن‌ها با خبر باشند، ولی به‌دلیل دلسرد‌شدن از جوابیه از سوی شهرداری، دیگر پی آن‌ها را نگرفته‌اند و با آن مشکل با هر دغدغه‌ای که هست کنار آمده‌اند.
باتوجه به توسعه شهر، مشکلات یکی دوتا نیست و وقتی آن‌ها را با مسئولین ارشد شهرداری در میان می‌گذاری با لبخندی ملیح تو را از سر خود باز می‌کنند و انگار نه انگـار.
شهری که مرکز شهر شده محل زندگی سگ‌های ولگرد، نه یکی و نه دوتا، بلکه گله‌ای در مرکز شهر صفا می‌کنند و متأسفانه مسئولین مربوطه اصلا کک‌شان هم نمی‌گزد.
شهری که اگر در کوچه پس کوچه‌های مرکزی شهر قدم بزنی، گویا در محله‌های روستایی (از جهت تخصیص بودجه‌های عمرانی مقایسه شده است) قدم می‌زنی، نه پیاده‌روی مناسبی، نه آسفالت مناسبی و خدا نکند که در این کوچه‌ها آبی روان بشود، چرا که لااقل آبراهی برای هدایت آب هم ندارد و بوی گنداب حال آدمی را به هم می‌زند.
شهری که پیاده‌روی مرکزی شهر شده بخشی از مغازه‌ها، که به‌راحتی آن را مسقف و معبر عابران را سد کرده‌اند.
شهری که پروژه‌های عمرانی و رفاهی را برای مناطقی انجام می‌دهند که لااقل یکی از مسئولین در آن محل سکونت داشته باشند و وقتی نوبت به سایر محله‌ها می‌رسد از کمبود بودجه و از این قبیل داستان‌ها جواب گلایه‌هایمان را می‌دهند و می‌گویند موضوع باید در کمیسیون مطرح شود.
باز هم خدا را شکر که کمیسیونی در شورا و شهرداری هست که بشود مردم را چشم انتظار گذاشت تا گلایه‌های‌شان روزی در کمیسیون مطرح شود و شاید پاسخی باشد که بعید می‌دانم.,,

تاريخ 13 دسامبر 2017      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.