هفته نامه طنین قائنات -> معرفی رئیس جدید دادگستری قاین: علی‌اکبر رضایی، رئیس دادگستری قاینات شد
جدیدترین
تبلیغ در طنینdi-7MEM معرفی رئیس جدید دادگستری قاین: علی‌اکبر رضایی، رئیس دادگستری قاینات شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان قاینات، با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد. در این مراسم، علی‌اکبر رضایی به‌عنوان رئیس جدید دادگستری قاین معرفی و از خدمات 3 سال و نیم میلانلوئی تقدیر شد. میلانلوئی 12 سال از دوران خدمت خود را در خراسان‌جنوبی بوده است و برای ادامه خدمت به خراسان‌شمالی منتقل شد.
آیت‌ا… اصفهانی، امام‌جمعه قاین در این مراسم گفت: در طول دوران ریاست آقای میلانلوئی، بین دستگاه قضایی با سایر دستگاه‌های اجرایی و مردم تعامل خوبی برقرار بود و ازسوی مردم هیچ شکوائیه‌ای به دفتر ما از دادگستری وارد نشده بود که این‌جای بسی افتخار برای ریاست دادگستری قاین است میلانلوئی نیز در این جلسه گفت: در حوزه کاری و جلوگیری از اطاله دادرسی و شورای حل‌اختلاف قاینات، رتبه‌های بسیارخوبی در استان داشته است و رکوردار سازش در استان بوده‌ایم. وی افزود: در طی 3 سال و نیم خدمت در شهرستان 56 هزار رأی صادر شد. وی گفت: حاصل بحران‌های اقتصادی، افزایش جمعیت کیفری است که خوشبختانه در قاینات طی 3 سال گذشته، شاهد کاهش جمعیت کیفری بوده‌ایم. وی افزود: در بدو خدمت در قاینات، اهداف بسیاری را مشخص کرده بودیم که بتوانیم در اجرای آن گام‌های اساسی برداریم که برخی محقق و برخی در شرف اجراست.
وی با اشاره به آغاز به‌کار مجتمع فرهنگی – آموزشی شهرستان، به‌عنوان بزگترین مجتمع آموزشی – فرهنگی شرق کشور در شهرستان قاین، خواستار همکاری بیشتر مسئولین شد و گفت: این طرح به‌صورت پایلوت در قاینات اجرا می‌شود. میلانلوئی با بیان این‌که امکانات در جذب نیروی مستعد برای شهرستان مؤثر است، گفت: جذب نیروی انسانی فقط به حرف نیست، بلکه باید زمینه‌های جذب و ماندگاری نیروی انسانی در شهر فراهم شود و حال‌که برای این‌چنین مجموعه‌ای، اعتبار کشوری گذاشته شده است و 15 درصد پیشرفت داشته است، همه مسئولین استانی و شهرستانی همکاری کنند تا هرچه سریع‌تر این پروژه عمرانی به نتیجه دلخواه برسد.,, ,

تاريخ 15 آگوست 2017      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.