هفته نامه طنین قائنات -> در مصاحبه با احسان پیش‌جو مدیر سازمان رسانه شرکت آرتـاگستر خراسان جنوبی: پروژه پایگوس فرصتی برای پوشش تمامی حوزه های مکانی
جدیدترین
تبلیغ در طنینdm-CKXI در مصاحبه با احسان پیش‌جو مدیر سازمان رسانه شرکت آرتـاگستر خراسان جنوبی: پروژه پایگوس فرصتی برای پوشش تمامی حوزه های مکانی

• لطفاً خود را معرفی کنید؟
به نام پروردگار هستی، با سلام خدمت شما، مخاطبان عزیز و همشهریان گرامی احسان پیش‌جو هستم مدیریت سازمان رسانه شرکت آرتـاگستر خراسان جنوبی.

• لطفاً در مورد سازمان رسانه بیشتر توضیح دهید؟
هرچه مربوط به چشم و گوش باشد مانند مستندسازی فعالیت‌های شرکت، فعالیت‌های هنری، طرح‌های گرافیکی، تبلیغات و … مربوط به این سازمان می‌شود. سازمان رسانه به سه یگان فضای مجازی – سمعی بصری و تبلیغات تقسیم شده که حوزه‌های سینمایی، عروسکی و 3D زیر نظر یگان سمعی بصری فعالیت می‌کنند و مدیریت این سازمان با بنده است.

• هدف از سازمان رسانه چیست و شما در این سازمان به دنبال چی هستید؟
سازمان رسانه، سازمان نوپا و تازه تشکیلی است. وجود این سازمان و تشکل‌های این چنینی برای هر مجموعه‌ای که قصد پیشرفت و موفقیت چشم‌گیر دارد الزامی است. چرا که انعکاس صحیح و علمی فعالیت‌ها و روزمه شرکت به مردم و مخاطبین در این حوزه محقق می‌شود. ما در این سازمان قصد داریم علاوه بر انجام وظایف محوله، هرگونه فعالیت مرتبط و موازی با رسانه را نیز پیاده‌سازی کرده و در محدوده شهرستان انجام دهیم. ماهیت و اهداف تمامی فعالیت‌های این سازمان برگرفته از ایده‌های نو و بکر است که توانایی اجرا را داشته باشد.

• درخصوص پروژه پایگوس وظیفه سازمان رسانه چیست؟
ابتدا خیلی خیلی خوشحال هستم که اولین پروژه شهر هوشمند در قاین اجرا می‌شود و مایه مباهات و افتخار ماست که این حرکت نوین توسط یک شرکت کاملاً بومی اجرا می‌گردد. یکی از وظایف سازمان رسانه گزارش تصویری لحظه به لحظه از ابتدای پروژه تا انتهای آن است. ایجاد پل ارتباطی بین مردم و پروژه پایگوس وظیفه، انجام تبلیغات چه در سطح میدانی و چه فضای مجازی و … بر دوش سازمان رسانه می‌باشد . یکی دیگر از وظایف آن مصورسازی المان‌ها، عوارض، اماکن و مشاغل است که بانک اطلاعاتی ما تا به امروز در جهت تکمیل دیتابیس آن پیشرفت70 درصدی داشته است.
من در این سازمان سعی کردم با بکارگیری نیروی انسانی با تجربه و تحصیل کرده در زمینه‌های مورد نیاز، فعالیت‌هایی را در دست عمل داشته باشیم که در کشور کم نظیر و حتی بی‌نظیر است. من از همین جا به مردم عزیز و همشهریان گرامی این اطمینان را می‌دهم انشاا… در آینده‌ای نه چندان دور شاهد این فعالیت‌های کم نظیر و بی‌نظیر در شهر قاین باشند.

• نظر و دیدگاه‌تان در مورد پروژه پایگوس چیست ؟
در 5 دی‌ماه امسال برنامه‌ای به نام کاربرانه از شبکه یک سیما پخش شد که در آن به‌صورت کامل در مورد برنامه‌های مکان – مبنا و فواید آن صحبت شد و هم‌چنین در مورد فقدان این زیرساخت در ایران و این‌که تا به امروز هیچ شرکت یا افرادی در این زمینه فعالیت گسترده و قابل قبولی ارائه نکرده‌اند که این خود انگیزه بسیار زیادی برای مجموعه ما برای پیاده‌سازی این پروژه ایجاد کرد که من لازم می‌دانم از همین طریق به مدیریت شرکت آرتـاگستر خراسان جنوبی برای این ایده درخشان و بسیار ضروری در سطح کشور تبریک بگویم و صمیمانه برای استفاده از نیروهای صددرصد بومی و قاینی قدردانی کنم. به نظر من پروژه پایگوس به مانند اقیانوسی است که می‌تواند تمامی حوزه‌های اطلاعاتی و مکانی را پوشش داده و نیازهای این حوزه را برطرف نماید.

• انتظار شما از مردم چیست ؟
من به‌عنوان عضو کوچکی از شرکت آرتـاگستر خراسان جنوبی در این پروژه از مردم عزیز قاین این درخواست را دارم که در این طرح عظیم ما را حمایت کرده و برای ثبت این افتخار با همکاری خودشان همراه ما باشند.
ممنون از وقتی که در اختیار ما قرار دادید.
بنده هم از شما بابت حمایت رسانه‌ای و پوشش خبری هر هفته شما سپاسگزارم. حضور شما مایه دلگرمی ماست.

تاريخ 15 فوریه 2017      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.