هفته نامه طنین قائنات -> انتقاد فرماندار از تخریب ها علیه دولت و مدیران در قاینات نباید به‌دلیل برخی از دسته‌بندی‌هاو افراد سیاسی خدمات مدیران زیر سؤال برود
جدیدترین
تبلیغ در طنینdm-YXG5 انتقاد فرماندار از تخریب ها علیه دولت و مدیران در قاینات نباید به‌دلیل برخی از دسته‌بندی‌هاو افراد سیاسی  خدمات مدیران زیر سؤال برودفرماندار قاینات در دیدار اعضای شورای اداری شهرستان با امام جمعه قاین که در اولین روز از ایام‌ا… دهه فجر صورت گرفت؛ اظهارداشت: علی‌رغم همه تخریب‌ها و کارشکنی‌ها و تبلیغات سوئی که دشمنان و مخالفین و به‌ویژه منتقدین داخلی که از نقد گذشته و به تخریب رسیده است برعلیه دولت دارند، اما با زبان آمار دستاوردهای دولت را در شهرستان و کشور بیان می‌کنیم. وی گفت: در هفته‌های دولت و دهه‌های فجر سال 92 تا 95 کاملاً شاهد سیر صعودی پروژه‌ها از بُعد کیفی و کمی در شهرستان هستیم.کهن‌ترابی بیان داشت: در هفته دولت سال 93 در شهرستان 89 پروژه با هزینه12میلیارد تومان و در دهه فجر97پروژه با اعتباری بالغ بر12/5میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید و در هفته دولت سال 95 نیز150پروژه با اعتباری بالغ بر40 میلیارد تومان و در دهه فجر امسال نیز 192پروژه با اعتباری بالغ بر 108میلیارد تومان آماده بهره‌برداری است که این آمار نشان می‌دهد، سیر صعودی پروژه‌ها را داشته‌ایم و مدیران شهرستان در دولت تدبیر و امید زحمات زیادی کشیده‌اند.

کهن‌ترابی با اشاره به موضوعی در یکی از روزنامه‌ها مبنی بر این که مدیران خائن هستند گفت: من امروز آمده‌ام که از حیثیت مدیران خود دفاع کنم و بگویم که مدیران شهرستان در حق مردم خیانت نکرده‌اند و در این‌جا از خودم دفاع نمی‌کنم بلکه از مدیرانی دفاع می‌کنم که با دست خالی و علی‌رغم تمام مشکلات و محدودیت‌های قانونی و شاید کم‌توجهی مرکز استان به این شهرستان توانسته‌اند در این دولت و به‌خصوص در این 2 سال که من در خدمت مردم هستم بیش از اندازه کار کنند و زحمت بکشند و من خود شاهد تلاش‌های بی‌شائبه مدیران بوده‌ام و این‌که یک رسانه و یا روزنامه‌ای بگوید که مدیران و مدیر اجرایی شهرستان خیانت می‌کنند و یا این که گره به کار مردم می‌اندازند؛ این کلی‌گویی خیانت درحق نظام است. وی افزود: مگر رهبری همه را به تقوای سیاسی توصیه نکرده‌اند و این که اگر نقد هم می‌خواهد صورت گیرد، منصفانه باشد. فرماندار قاینات گفت: در حوزه‌های مختلف در شهرستان کار شده است. درحوزه سلامت، در حوزه آبرسانی و… اما به گفته رئیس جمهور عینک بدبینی را باید از چشم درآورد و ما نمی‌دانیم برخی چه عینکی زده‌اند که نمی‌خواهند واقعیت‌ها را ببینند.
کهن‌ترابی با اشاره به این‌که با این بی‌پولی و بی‌اعتباری مدیران کار می‌کنند و حتی مدیرانی داریم که با دیون کار می‌کنند و این‌ها مواردی است که باید با انصاف داشته باشیم و اگر تقوا داریم و ولایت‌مدار هستیم واقعیت‌ها را ببینیم نه این‌که در روزنامه‌ای مدیران ما را خائن خطاب کنند. وی با اشاره به مسابقات قوی‌ترین مردان ایران و همایش ملی جغرافیا در قاین گفت: برای معرفی شهرستان همه مدیران شهرستان همکاری تنگاتنگی داشتند، در صورتی که این مسابقات و این همایش ملی به بسیاری از ادارات مربوط نمی‌شد، اما همه با یکدیگر برای معرفی ظرفیت‌های شهرستان تلاش کردند. کهن‌ترابی گفت: نباید چشم‌ها را بر زحمات و خدماتی که انجام می‌شود بست و از طرفی نقادی را هم قبول می‌کنیم و دستش را هم می‌بوسیم اما نقد منصفانه، ولی این که بگوییم مدیران خیانت می‌کنند بدترین اتهام است. وی تصریح کرد؛ قرار نیست مشکلاتی که سال‌های گذشته در شهرستان داشتیم و اختلافاتی که بین مدیران بود و یک عده‌ای سودش را می‌بردند دوباره در شهرستان تکرار شود. وی گفت: وحدت و همدلی نیاز توسعه شهرستان است و باید همه در کنار هم باشیم.
وی افزود: باید با همدلی و انسجام در شهرستان کار شود و این‌ها دفاع از حق شهرستان است و نباید به‌دلیل برخی از دسته‌بندی‌های سیاسی و برخی افراد سیاسی خدمات مدیران زیر سؤال برود. فرماندار قاینات با اشاره به سفر رئیس جمهور در اواخر بهمن به خراسان جنوبی گفت: برخی از پروژه‌های شاخص شهرستان از جمله آبرسانی و اورژانس و بخش دیالیز بیمارستان قاین اگرچه برای برنامه‌های دهه فجر برنامه‌ریزی شده است، اما این پروژه‌ها هم‌زمان با سفر ریاست جمهوری و معاونین و وزرا به استان مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت. وی افزود: امیدواریم این سفرها مایه خیر و برکت برای شهرستان باشد و چنان‌چه این وحدت و انسجام و همدلی بین مدیران و بین همه مسئولین و بین آحاد مردم شهرستان قاینات برقرار شود و استمرار داشته باشد، قطعاً نتایج بهتری خواهیم داشت. وی با بیان این‌‌که فضای رسانه‌ای دولت بازتر شده است و دستاوردهای خود را برای مردم بازگو خواهند کرد، گفت: اگر مقایسه‌ای داشته باشید بین وضع دولت در قبل از تحریم و بعد از تحریم ببینید چگونه بوده است، وضع فروش نفت چگونه بوده و اگر فقط خواسته باشیم وضع سلامت را ببینیم که در حوزه سلامت دوست و دشمن و منتقد و غیرمنتقد و مخالف و غیرمخالف همه اذعان دارندکه بزرگترین تحول در حوزه سلامت که در سطح کشورهای توسعه پیشرفته هست در ایران انجام شده است که اقشار محروم و مستضعف می‌توانند از آن بهره‌برداری کنند و شاید در شهرستان ما به‌دلیل زیرساخت‌هایی که بعضاً وجود نداشت نتوانست در حد مطلوب بهره‌برداری کند اما طرح تحول سلامت بزرگ‌ترین اقدامی بود که علی رغم بار مالی سنگین بردوش دولت انجام شد و دولت هم افتخارش خادمی و خدمت به مردم است.,

تاريخ 8 فوریه 2017      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.