هفته نامه طنین قائنات -> تجلیل از عوامل،تیم اجرایی وحامیان اولین همایش ملی جغرافیا،محیط زیست، امنیت وگردشگری
جدیدترین
تبلیغ در طنینdm-3Z4T تجلیل از عوامل،تیم اجرایی وحامیان اولین همایش ملی جغرافیا،محیط زیست، امنیت وگردشگری

طی مراسمی از سوی دانشگاه بزرگمهر قاینات از عوامل، تیم اجرایی و حامیان اولین همایش ملی جغرافیا، محیط زیست، امنیت وگردشگری تجلیل شد.
فرماندار قاینات در این مراسم با تشکر از همه عوامل اجرایی و همه مدیران و سمن‌های فعال شهرستان و گروه‌های داوطلب که با انسجام، تعامل و هم‌پوشانی و با استفاده از خرد جمعی و کار تیمی توانستند این همایش را به نحو شایسته‌ای در این شهرستان به سرانجام برسانند؛ اظهار داشت: برگزاری این گونه همایش‌ها و برنامه‌های ملی، نیاز به خرد جمعی و کار تیمی دارد که ما در یکی دو سال گذشته تلاش نموده‌ایم که این مهم را در سطح شهرستان فرهنگ‌سازی و نهادینه نماییم. وی تصریح کرد: در طی یکی و دو سال گذشته مشارکت سمن‌ها و گروه‌های داوطلب را در انجام امور مختلف محک زدیم و فضا را برای ورود آنان جهت انجام برنامه‌های این چنینی فراهم نمودیم و در عمل مشاهده کردیم که همین سازمان‌های مردم نهاد و گروه‌های داوطلب در کنار مسئولین دستگاه‌های اجرایی توانستند خیلی از امور مختلف را به سرانجام برسانند.
کهن‌ترابی خاطرنشان کرد: در طی یک ماه گذشته شهرستان قاینات با استفاده از خرد جمعی و کار تیمی توانست دو رویداد بسیار بزرگ، برگزاری مسابقات قوی‌ترین مردان ایران و اولین همایش ملی جغرافیا، محیط زیست، امنیت و گردشگری را با انسجام بین بخشی و با همکاری سمن‌ها و مدیران دستگاه‌های اجرایی به نحو مطلوب و شایسته‌ای به سرانجام برساند. لذا باید به سمن‌ها توجه ویژه نمود. چون داوطلبانه کار می‌کنند؛ در انجام امور محوله نهایت تلاش و دقت را دارند. کهن‌ترابی در پایان تأکید نمود: بحث خواستن، توانستن است، زیرا ما معتقدیم که اگر مردم بخواهند، می‌توانند کارهای بسیار بزرگ را به‌خوبی انجام بدهند که البته شهرستان قاینات این مهم را در عمل به اثبات رسانید و در یک زمان دو رویداد بزرگ را در شهرستان به سرانجام رسانید. لازم به ذکر است در پایان این مراسم از کلیه عوامل اجرایی همایش ملی جغرافیا، محیط زیست، امنیت و گردشگری تجلیل شد. هم‌چنین از سوی شهرداری و شورای شهر قاین، اداره محیط زیست شهرستان و فرمانداری قاینات و آموزش و پرورش از دکتر احمدی دبیر اجرایی این همایش و دکتر شفیعی رئیس دانشگاه بزرگمهر قاین نیز تجلیل شد.,

تاريخ 8 فوریه 2017      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.