هفته نامه طنین قائنات -> اجرای 237ویژه برنامه به مناسبت دهه فجر در قاینات
جدیدترین
تبلیغ در طنینفرمانده سپاه ناحیه قاینات در جمع اصحاب رسانه ضمن تبریک فرارسیدن ایام ا… دهه فجر گفت: شعار محوری امسال ایام‌الله دهه فجر گفت‌مان انقلاب اسلامی، زمینه‌ساز امنیت پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی است. سرهنگ برات‌زاده با اشاره به ویژه برنامه‌های دهه فجر در شهرستان قاینات گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده و برنامه‌های ارائه شده از سوی حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج امسال 237برنامه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، آموزشی توسط رده‌های مختلف بسیج در این ایام برگزار خواهد شد. وی با بیان این‌که برنامه‌های دهه فجر با مشارکت گسترده و واگذاری امور به مردم در تمامی مناطق شهرستان اجرا می‌شود گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تمامی پایگاه‌های بسیج و حوزه‌ها ی مقاومت آذین‌بندی و فضاسازی محیطی را نیز در دستور کار قرارداده‌اند.
برات‌زاده اظهارداشت: برنامه‌های دهه فجر امسال با نواخته شدن زنگ انقلاب در کلیه مدارس شهرستان و به‌صورت نمادین در دبیرستان قهستان قاین با حضور مسئولین شهرستانی آغاز خواهدشد. وی دیدار با امام جمعه، گلباران تمثال شهدای انقلاب در چهارراه شهدا و برگزاری مراسم ویژه سال‌روز ورود حضرت امام خمینی(ره) و رژه دوچرخه‌سواران و موتورسواران از گلزار شهدای فرخ‌آباد تا میدان امام (ره) و حضور در ویژه برنامه این روز را از آغازین برنامه‌های ایام‌ا…دهه فجر اعلام کرد. فرمانده سپاه ناحیه قاین در ادامه گفت: برپایی نمایشگاه عکس با موضوع انقلاب اسلامی، برگزاری ایستگاه‌های صلواتی، برگزاری همایش زنان ایثارگر و جشن میلاد حضرت زینب(س)، برگزاری همایش فرماندهان پایگاه‌های بسیج، دیدار و دل‌جویی از خانوداه معظم شهدای انقلاب، عطر افشانی گلزار شهدای قاین با محوریت شهدای شاهیک، اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم،حضور سازمان یافته در میعادگاه‌های نماز جمعه، ویزیت رایگان بیماران در محل مصلی، برگزاری مسابقات نقاشی با موضوع انقلاب در واحدهای بسیج دانش آموزی، محفل انس با قرآن، اعزام سخنرانان به واحدهای بسیج دانش‌آموزی با موضوع انقلاب و استکبار ستیزی، برگزاری جشنواره مترسک‌های استکباری توسط بسیج هنرمندان، برگزاری نشست‌های منتظران موعود، برپایی جُنگ انقلاب در سطح شهرستان، برگزاری محافل خاطره‌گویی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی مادرانه و دخترانه با موضوع نقش انقلاب در تکریم زن و خانواده، برگزاری جشنواره غذاهای سنتی، برگزاری یادواره‌های شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی مختلف و پیاده‌روی‌های عمومی در بخش‌ها و روستاهای قاین و… از اهم برنامه‌های ایام‌ا… دهه فجر در شهرستان قاینات است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهارداشت: دراین ایام هم‌چنین 37پروژه اقتصاد مقاومتی با اعتباری بالغ بر 700میلیون تومان در سطح شهرستان به بهره‌برداری خواهد رسید. سرهنگ برات‌زاده در بخش پایانی سخنان خود گفت: مردم همیشه در همه صحنه‌ها حضور فعالی داشته‌اند و عظمت و شکوه خود را در تمامی مراسمات ملی و مذهبی به نمایش گذاشته‌اند و امسال نیز باردیگر در راهپیمایی گسترده 22بهمن خود یک بار دیگر این عظمت را به نمایش خواهند گذاشت.,

تاريخ 1 فوریه 2017      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.