هفته نامه طنین قائنات -> بررسی روند اجرایی طرح قاین 1396 نخستین شهر هوشمند
جدیدترین
تبلیغ در طنینdm-FPVB بررسی روند اجرایی طرح قاین 1396 نخستین شهر هوشمند

بررسی روند اجرایی طرح قاین 1396 نخستین شهر هوشمند در اولین هفته آغاز به کار آن طی مصاحبه با مدیر اجرایی پروژه جناب آقای مصطفی آریان‌مهر مدیر عامل شرکت آرتاگستر خراسان جنوبی از روند پیشرفت پروژه در طول هفته جاری جویا شدیم:

• جناب آقای آریان‌مهر در هفته‌ای که گذشت برنامه کاری شهر هوشمند چگونه بود؟
طبق برنامه تدوین شده که هفته قبل به اطلاع همشهریان محترم قاینی رسید این هفته برداشت اطلاعات منطقه 4 و 5 در دستور کار قرار داشت. جهت تسریع امور تصمیم گرفته شد دو روز ابتدای هفته آمارگیران شهر هوشمند به امر حذف بلوک و هم‌چنین نام‌گذاری معابر این مناطق بپردازند، و از روز دوشنبه رسماً برداشت اطلاعات مشاغل توسط آمارگیران شهر هوشمند آغاز شده و برداشت اطلاعات این مناطق در پایان روز پنج‌شنبه به پایان برسد.

• در برنامه فوق چقدر پیشرفت داشته‌اید؟
به حمدا… همه چیز طبق پیش‌بینی‌های انجام شده در حال اجراست، کار حذف و اضافه بلوک‌ها مناطق 4 و 5 در عصر یکشنبه به پایان رسید و هم‌اکنون همکاران آمارگیر ما در شهر هوشمند درحال برداشت اطلاعات بلوک‌های باقی مانده هستند.

• لطفاً توضیح دهید حذف بلوک چیست و به چگونه انجام می‌شود؟
همان‌گونه که هفته قبل به اطلاع همشهریان محترم رسید پس از منطقه‌بندی، شهر به 1200 بلوک تقسیم‌بندی شده است، ولی مطمئناً تمام این بلوک‌ها دارای واحد صنفی نیستند. در مرحله حذف بلوک آمارگیران شهر هوشمند، ابتدا به محل بلوک‌های مورد نظر مراجعه کرده و بلوک‌هایی را که کاربری مسکونی داشته و یا فاقد کاربری خاصی هستند را از لیست خود حذف می‌کنند تا در مرحله برداشت اطلاعات به بلوک‌های حذف شده مراجعه نشود.

• نام‌گذاری معابر چیست؟ و چگونه انجام می‌شود؟
به جهتی که نقشه صحیحی از معابر شهر در دسترس نیست تصمیم گرفتیم نام‌گذاری معابر روی نقشه نیز توسط آمارگیران شهر هوشمند انجام شود، تا در انتهای طرح بتوانیم نقشه صحیح معابر شهر را بدست آوریم. آمارگیران در زمان انجام حذف بلوک‌های فاقد کاربری تجاری نام معابر و خیابان‌ها و کوچه‌ها را نیز روی نقشه‌ای که به همراه دارند ثبت می‌کنند.

• برنامه هفته آینده شما چیست؟
انشاا.. طبق برنامه برداشت اطلاعات منطقه 3 آغاز خواهد شد. دو روز اول هفته حذف بلوک و ثبت معابر و در ادامه برداشت اطلاعات مشاغل منطقه انجام خواهد شد.
با تشکر از وقتی که در اختیار ما قرار دادید انشاا… تا پایان انجام پروژه موفق باشید.
ممنون از نشریه شما بابت پوشش خبری مراحل انجام پروژه انشاا… بتوانیم آن را به نحو احسن به اتمام برسانیم.,

تاريخ 1 فوریه 2017      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.