هفته نامه طنین قائنات -> گشت مهربانی در روستای اندریک
جدیدترین
تبلیغ در طنینdm-UOPG گشت مهربانی در روستای اندریک

تیم گشت مهربانی در شهرستان قاین حدود 1سال است که کار خود را با حضورتعدادی از فعالین فرهنگی و اجتماعی آغاز کرده است و بدون وابستگی به هیچ ارگانی فعالیت‌هایی را در روستاهای محروم شهرستان انجام می‌دهد. گروه گشت مهربانی در پنجمین برنامه‌ای که امسال داشت به روستای اندریک رفت. در ابتدای ورود با استقبال بسیار خوب مردم روستا، گروه وارد روستا شده و پس از غبارروبی مزار شهدا این روستا برنامه‌های متنوعی در بین مردم روستا و به‌خصوص کودکان و نوجوانان برگزار شد.
میرزازاده مسئول گروه گشت مهربانی گفت: دربرنامه‌هایی که برای این روستا داشتیم با توجه به این که در آستانه دهه فجر قرار داریم، تصمیم بر این شد که در کنار خدماتی که انجام داده می‌شود یک جشن مردمی هم برگزار شود. وی افزود: هم‌چنین تصمیم گرفته شد از حضور آتش‌نشانان نیز استفاده شود و نکات ایمنی توسط آن‌ها به مردم روستاها تذکر داده شود. وی با بیان این که در اجرای این طرح نیروهای شبکه بهداشت و درمان تاکنون با ما همکاری خوبی داشته‌اند که جای تشکر دارد.گفت: دراین برنامه ویزیت رایگان توسط پزشک انجام شد و داروها با قیمت مناسب‌تر در اختیار بیماران قرار گرفت.
دیدار باخانواده شهید رازقی از دیگر برنامه‌های این گروه بود. برگزاری کلاس‌های مشاوره، سبک زندگی اسلامی، برگزاری مسابقات در بین نوجوانان، اجرای نمایش و جنگ شادی گروه طلای سرخ قاینات از اهم برنامه‌های یک روزه گشت مهربانی در روستای اندریک بود.,

تاريخ 1 فوریه 2017      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.