هفته نامه طنین قائنات -> کلنگ‌زنی گازرسانی به روستای نوغاب حاجی‌آباد در دهه فجر
جدیدترین
تبلیغ در طنینdm-IDV8 کلنگ‌زنی گازرسانی به روستای نوغاب حاجی‌آباد در دهه فجر

بخشدار مرکزی با اهالی روستای نوغاب حاجی‌آباد دیدار نمود. رمضان خسروی رئیس شورای روستا با قدردانی از اقدامات صورت گرفته از طریق دهیاری و سایر دستگاه‌های اجرایی، به طرح مسائل و مشکلات پرداخت.
مهندس بیکی با تشکر از تلاش‌ها و پیگیری‌های دهیار و اعضای شورا برای مرتفع نمودن مشکلات گفت: با نگاه ویژه دولت به توسعه پایدار و همه جانبه، تخصیص اعتبارات دهیاری‌ها در این دولت با هیچ زمانی قابل مقایسه نیست، به‌طوری که از زمان تأسیس دهیاری‌ها مبلغی در حدود ۸۲۰۰ میلیارد تومان به دهیاری‌ها تخصیص یافته است که ۵۲۰۰ میلیارد آن درسه سال دولت یازدهم بوده است . وی درخصوص گازرسانی که خواسته اصلی مردم این روستا در این سال‌ها بوده، اظهار داشت: با توجه به جمعیت روستا و گازرسانی به شهر قاین در سال۸۶ ، می‌طلبید که این روستا نیز از نعمت گاز برخوردار شود، ولی متأسفانه به دلیل عدم پیش بینی ایستگاه تقلیل فشار سبب شد سرانه گازرسانی به این روستا برای هر خانوار از ۶ میلیون تومان بیشتر شود، گازرسانی با مانع روبرو شد، ولی با پیگیری‌های صورت گرفته، کلنگ گازرسانی به این روستا در دهه فجر امسال به زمین زده خواهد شد. هم‌چنین مهندس بیکی از محل سنگ فرش جنب حسینیه در حال ساخت روستا که توسط اعتبارات دهیاری اجرا شده است و هم‌چنین به منظور رسیدگی به مشکلات چندی از اهالی از محل‌های مورد نظر به صورت میدانی بازدید نمود.
بخشدار مرکزی دربازدید از روستای محمدآباد علم از پروژه زیرسازی جاده بین راهی محمدآباد به روستاهای(کلی، بخش آباد، بزناباد و..) که به‌زودی آسفالت‌ریزی آن شروع خواهد شد، بازدید نمود. این پروژه به طول یک کیلومتر در عرض ۸ متر توسط دهیاری روستا و از محل اعتبارات دهیاری در حال انجام است که قیر آن توسط اداره راه و شهرسازی و بقیه عملیات توسط دهیاری خواهد بود.,

تاريخ 25 ژانویه 2017      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.