هفته نامه طنین قائنات -> خداحافظ رفیق بی بدیـل روزهـای سخت و بحرانی ایـران
جدیدترین
تبلیغ در طنینdm-3BRI خداحافظ رفیق بی بدیـل  روزهـای سخت و بحرانی ایـران

آیت ا… ابراهیم امینی پیامی متفاوت به مناسبت ارتحال آیت ا…هاشمی رفسنجانی نوشت. متن پیام آیت ا… امینی بدین شرح است:
بسم‌ا…‌الرحمن‌الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون.
حضرت آیت ا… هاشمی رفسنجانی! خبر درگذشت و فقدانت را به من دادند. خدا می‌داند آن‌چنان این مصیبت اندوه‌بار، جانکاه، ناگوار و دردآور بود که ساعت‌ها گریستم؛ زیرا برادری بصیر، سنگ صبوری مدبر، هم‌سنگری صمیمی و یار و رفیقی شصت ساله را از دست داده‌ام. گرچه متأسفانه ظاهراً جسم شما دیگر در کنار ما نیست، اما شما را هم‌چون همیشه زنده می‌دانم؛ چون انقلاب باید«زنده» بماند. شما در هسته اصلی مبارزات قبل از انقلاب بودید، زندانی شدید،
تبعید شدید، شکنجه شدید، ولی دست از همراهی امام عزیز و بزرگوارمان برنداشتید و پس از پیروزی انقلاب به‌عنوان یکی از استوانه‌های نظام در سمت‌های مختلف؛ از جمله فرماندهی جنگ، ریاست قوه مقننه، ریاست قوه مجریه در دوران پس از جنگ و عصر سازندگی، ریاست مجلس خبرگان و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام، وفادارترین و دلسوزترین فرد به نظام، رهبری و مردم بودید.
علی‌رغم آن‌که همه دنیایت را فدای انقلاب و نظام کردی، در این اواخر به شما بی‌مهری‌های فراوان شد، مظلوم‌تر از شهید بهشتی بودی و تحمل و صبر کرده و مکرراً در ناملایمات روزگار می‌فرمودید:« اگر صبر نکنم چه کنم؟! اصل نظام به خطر می‌افتد»، اما از شما در مقابل عوام فریبان و دشمنان حقیقی و پنهان انقلاب که طرفدار دین منهای روحانیت بودند، حمایت نکردند.
مصیبت بزرگ فقدان شما را به حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مراجع عظام تقلید و علمای اعلام، بیت شما؛ به‌ویژه همسر و آقازادگان محترم و عموم علاقمندان‌تان تسلیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال علو درجات و صبر و اجر به بازماندگان مسئلت دارم. خداحافظ رفیق بی‌بدیل روزهای سخت و بحرانی ایران! سلام مرا به امام و رفقای شهیدمان برسان. دور نیست آن زمان که من نیز به شما ملحق شوم.

تاريخ 11 ژانویه 2017      
تعداد بازدید      
منتظر نظر شما هستیم !

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.